Avon Bonus Minikatalog 10/2021 (15 - 31 październik 2021)

Pobierz Avon Focus 10/2021 w formacie pdfAvon Focus 10/2021 pdf

Przedświąteczna rozgrzewka prezentowa! Podaruj coś niezwykłego. Wyrafinowany zapach kwiatu jednej nocy. Urzekający bukiet białych kwiatów. Zapach czuły jak twoje objęcia. Dreszczyk ekscytującej przygody. Blask luksusu. Subtelne piękno róży. Prosty sposób jak udekorować dom. Świąteczny komplet trzech dekoracyjnych naklejek na okna: bombka choinkowa, płatek śniegu i świąteczne życzenia. Łatwo przykleić, łatwo zdjąć. Ażurowy, brokatowy świecznik na świeczki typu tea light, z wycięciami w kształcie gwiazdek. Dyfuzor z eleganckim zapachem do pomieszczeń i brokatem w środku. Niebanalna biżuteria ze zwierzętami. Elegancki smartwatch to małe centrum dowodzenia na twoim nadgarstku. Aromatyczna pielęgnacja: stwórz własny rytuał lub dodaj do prezentu. Wszystkie produkty są dostępne do wyczerpania zapasów.

Produkty z Avon Bonus Minikatalog 10/2021:

Zestaw upominkowy Luck dla Niej, Zestaw Upominkowy Pur Blanca, Zestaw upominkowy Célèbre dla Niej, Zestaw upominkowy Rare Pearls dla Niej, Zestaw upominkowy TTA dla Niego, Zestaw Wild Country Freedom, Zestaw TTA This Love & Luxe ze szminką Silky Apricot, Zestaw Incandessence, Świąteczne naklejki na okno, Świecznik w gwiazdki, Dyfuzor zapachowy Winter White, Zestaw pierścionków Eve, Komplet biżuterii Eve, Smartwatch Zia, Balsam do ciała Granat i Mango, Żel pod prysznic Granat i Mango, Mgiełka do ciała Aromaterapia z eukaliptusem i miętą, Nawilżający olejek do ciała i kąpieli Encanto Intense, Kojąco-nawilżający balsam do ciała, Orzeźwiający żel do nóg z olejkiem miętowym, Spray do stóp i obuwia z technologią neutralizacji zapachów.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt