Avon Focus Kampania 1/2021 (styczeń 2021)

Pobierz Avon Focus 1/2021 w formacie pdfAvon Focus 1/2021 pdf

Wspaniale, że jesteś z nami w nowym roku! Przed nami kolejny fantastyczny rozdział, bogaty w nowe produkty, oferty i możliwości. Jestem przekonana, że ten rok będzie należał do nas! Już wkroczyliśmy w niego przebojem, udostępniając aplikację Avon ON, która szeroko otworzyła drzwi do nowego, cyfrowego świata. Dotarcie do klientów z całego kraju oraz realizacja ich zamówień z poziomu telefonu stały się po prostu normą. Z radością obserwuję, jak dzięki Avon ON oraz innym nowoczesnym narzędziom wiele z Was wznosi swój biznes na wyższy poziom. Mamy w sobie moc, by sprostać wyzwaniom, pokonywać wszelkie trudności, dopasować się do zmieniającego się świata i spe4niaćswoje marzenia. Jesteśmy częścią społeczności kobiet, które motywują się nawzajem i są dla siebie ogromną inspiracją. Już za chwilę połączymy siły, by porwać kobiety do działania i sprawić, że uwierzą w siebie. Ja wierzę, że wystarczy odpowiednie wsparcie, aby osiągnąć w życiu to, czego pragniemy.

Otwórz się na zmiany! W nowym roku skorzystaj z możliwości, jakie dają Ci narzędzia online i działaj jeszcze skuteczniej! Przełamuj granice i zdobywaj klientki z całej Polski bez wychodzenia z domu - wszystko to osiągniesz z poziomu telefonu, tabletu czy komputera. Dlaczego warto zacząć działać online już teraz? Osoby działające online mają więcej klientów i osiągają wyższe zyski. Te liczby mówią same za siebie: Konsultantki udostępniające spersonalizowane linki do Avon katalogu uzyskują 55% wyższą wartość swojej sprzedaży Konsultantki, które wysyłają zamówienia bezpośrednio do klientów, realizują 83% więcej zamówień! Oszczędzasz czas i pieniądze - zdobywanie zamówień i klientów przez internet jest znacznie szybsze i tańsze niż wysyłka papierowych katalogów. Wystarczy Ci... smartfon! Zyskujesz klientów z całej Polski - promując Avon w mediach społecznościowych, możesz zebrać i zrealizować zamówienia w całej Polsce bez względu na to gdzie mieszkasz! Dołącz do ich grona! Rusza nowa odsłona programu Superhit – jaka nagroda czeka tym razem.

Co się nosi w karnawale? Wystrzałowy zapach! Uzupełnij swój karnawałowy look o zapach, który intryguje, uwodzi i zapada w pamięć. Co tydzień nowa superoferta dla ciebie. Tylko przez 7 dni możesz odebrać jeden z naszych produktów w atrakcyjnej cenie. W każdym tygodniu zrób zakupy za minimum 100 zł i dodaj go do zamówienia. Nie przegap takiej okazji! Co tydzień coś fajnego do zdobycia! Zapachy sprzyjają większym zamówieniom. Perfumy podkreślają naszą osobowość i wpływają na to, w jaki sposób jesteśmy postrzegani. W katalogu 1 znajdziesz więcej informacji na ten temat od naszej senseIierki. Podziel się nimi ze swoimi klientkami i zachęć do wyboru nowych perfum no nowy rok i nową wersję siebie. Twoje zamówienia poszybują w górę! Pielęgnuj swoje zyski z Anew i Distillery. To żadna tajemnica, że kosmetyki Avon Anew potrafią zdziałać więcej niż zwykłe kremy do twarzy. Z kolei produkty Distillery to moc wegańskiej pielęgnacji. Przedstaw zalety ich działania klientom, które ich zaintrygują i zachęcą do zamawiania.

Chcesz mieć piękny i zdrowy uśmiech? To prostsze niż myślisz! Aby cieszyć się ładnym uśmiechem, nie trzeba od razu poddawać się specjalistycznym ani skomplikowanym zabiegom. Wystarczą odpowiednie akcesoria do codziennej pielęgnacji. Sięgnij po szczoteczkę soniczną marki Blaupunkt, a na efekty nie będziesz długo czekać.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt