Avon Focus Kampania 1/2022 (styczeń 2022)

Pobierz Avon Focus 1/2022 w formacie pdfAvon Focus 1/2022 pdf

Nowy rok to nowe możliwości. Z okazji nowego roku życzę Wam wiary w siebie, odwagi i determinacji, by realizować wszystkie swoje cele i marzenia. Każdy i każda z Was jest w stanie osiągnąć to, co zaplanuje. Czasem potrzebni są do tego odpowiedni ludzie, którzy nas otaczają i dodają nom wiary w siebie. Czasem to kwestia wyjścia ze swojej strefy komfortu, odwagi, by sięgnąć po więcej i robić rzeczy, których nie wykonywaliśmy do tej pory. Ogromnie się cieszę, że ten nowy rok to również moment kiedy możecie korzystać ze wszystkich przywilejów, jakie daje nowy program lojalnościowy Avon Nagradza. Tworząc go razem z Wami, chcieliśmy zapewnić Wam motywację, wsparcie i docenienie Waszych wysiłków, by zachęcić Was do rozwoju. Nasze wspaniałe Liderki, które przedstawiły program na konferencji we wrześniu, mówią o nim najlepsza oferta na rynku". Ja wierzę, że Avon Nagradza zapewni Wam narzędzia i wsparcie, by osiągnąć sukces. Reszta zależy tylko od Was.

Im wyższy poziom, tym więcej korzyści! Każda Konsultantka jest dla nas ważna, dlatego im wyższy poziom, tym więcej korzyści dla Was! Pamiętajcie, że poziom Złoty daje możliwość zamówienia nowości w każdym katalogu za jedyne 9,99 zł. To pomoże zwiększyć Wasze zamówienia. Oprócz tego czeka na Was program punktowy, za którym na pewno tęskniłyście. Trzymam kciuki za każdą z Was! Jedną z najważniejszych korzyści Avon Nagradza jest to, że wypracowany robot jest zagwarantowany na cały kwartał, jednak w przypadku większego zamówienia można go zwiększyć na daną kampanię. To najlepszy możliwy scenariusz!

Zacznij nowy rok od ekstra zysków. Szybkie rezultaty mogą przynieść szybkie zyski. Polecaj klientkom kosmetyki Anew z Protinolem, który przyspieszają efekty w codziennej pielęgnacji twarzy - są widoczne już w 2 dni! Na zimę możesz zaoferować także bestsellerowe serum z witaminą C przywracające skórze blask oraz linię Adapt, która ukoi suchą i zaczerwienioną skórę – tak często pojawiającą się przy mroźnej pogodzie.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt