Avon Focus Kampania 10/2020 (23 lipiec - 12 sierpień 2020)

Pobierz Avon Focus 10/2020 w formacie pdfAvon Focus 10/2020 pdf

Zwiększaj swoje zyski z Liiv. Zdrowie i dobre samopoczucie to piękny wygląd. Koktajle i suplementy Liiv pomogą Ci zadbać o zdrowy tryb życia, a także zwiększą twoją sprzedaż. Stosuj sprawdzone metody sprzedażowe/lub działaj zgodnie ze strategią: Stosuj - Dziel się - Dbaj. Niezależnie od tego, czy prowadzisz swój biznes od lat, czy dopiero zaczynasz, pozwoli Ci ona zbudować trwałe relacje z klientkami, co z kolei przełoży się też na Twoje zyski. Sięgaj po produkty Avon Liiv codziennie i buduj swój sukces: osobisty i sprzedażowy. Pogłębiaj swoją wiedzę o produktach, by jeszcze skuteczniej je promować i sprzedawać. Podkreśl pozytywne zmiany w Twoim samopoczuciu i wyglądzie - to najlepsza rekomendacja! Dziel się z innymi swoimi doświadczeniami pozyskanymi na drodze do zdrowego trybu życia. Stosuj sprawdzone metody sprzedażowe, by angażować klientów. Podejmuj działania, które dotrą do obecnych i potencjalnych klientów: organizuj spotkania, publikuj posty w mediach społecznościowych zachęcające do wypróbowania produktów Liiv, podejmij wyzwanie Liiv i zaproś do niego innych. Zbuduj wspierającą się społeczność. Zachęcaj do zdrowego stylu życia: udzielaj porad, inspiruj do działania. Nawiązuj relacje - zdobądź klientów i przyjaciół na całe życie!

Nagrody od Avonu za punkty. Soniczna szczoteczka do twarzy dokładnie usuwa zanieczyszczenia, sebum czy resztki makijażu. Dzięki 3 prędkościom mycia łatwo dostosujesz ją do swoich potrzeb. Jej niewielki rozmiar pozwała na zabranie jej dokąd tylko chcesz! Przygotuj zdrowy, pożywny koktajl w mgnieniu oka i ruszaj przed siebie! Blender z przenośną butelką sprawdzi się wyśmienicie do przygotowania napojów ze świeżych owoców, mlecznych koktajli, zup, odżywek dziecięcych. Dzięki butelce, która jest jednocześnie pojemnikiem do blendowania, nie musisz martwić się o bałagan w kuchni, a niewielkie rozmiary urządzenia pozwolą znaleźć dla niego miejsce nawet w najmniejszej kuchni.

Torebka marki Batycki została przygotowana specjalnie dla Avon przez włoskich mistrzów garbarstwa. Wysokiej jakości skóra i regulowany ozdobny łańcuszek to modne i stylowe połączenie, które świetnie dopełni różne stylizacje: na eleganckie wyjście czy imprezę ze znajomymi. Torebka sygnowana charakterystycznym dla marki bursztynowym oczkiem.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt