Avon Focus Kampania 10/2021 (październik 2021)

Pobierz Avon Focus 10/2021 w formacie pdfAvon Focus 10/2021 pdf

Dbajmy o siebie nawzajem. Gdy chodzi o budowanie świadomości na temat naszego zdrowia, trzeba korzystać z każdej nadarzającej się okazji. Dlaczego? Bo każda akcja rodzi reakcję! Tak było w moim przypadku. Zgodziłam się wziąć udział w kampanii społecznej Avon „Każda z nas" celem uświadomienia kobietom, że każda z nas może zachorować na raka piersi i że każda z nas zasługuje na wsparcie i odpowiednią troskę bez względu na stan zdrowia. Od początku diagnozy mówię otwarcie o swojej chorobie i spotykam się z niesamowitą empatią - zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Nawet mężowie moich koleżanek dzwonią do mnie, by zapytać, jak się czuję! To niezwykle miłe - takie telefony dodają skrzydeł i wywołują uśmiech no mojej twarzy. Cieszę się, że rak piersi przestał być tematem tabu. A udział w ogólnopolskiej akcji Avon sprawił, że odezwały się do mnie osoby, które posiadają olbrzymią wiedzę na temat leczenia niekonwencjonalnego i terapii wspomagających leczenie onkologiczne. Co to dla mnie oznacza? Efekt nr 1 -13. przyjęta chemia bez żadnych skutków ubocznych, efekt nr 2 - nawiązanie kontaktu z profesorami z uczelni z całej Polski, którzy konsultują moje wyniki, efekt nr 3 - poznanie nowych technik zdrowienia! Wniosek: zawsze warto odważnie rozmawiać o tym, co dla nas ważne! Październik daje nam do tego doskonałą okazję. Dlatego zachęcam Was, by w tym wyjątkowym miesiącu - miesiącu świadomości raka piersi, zadbać o zdrowie swoje i swoich bliskich. Czasem wystarczy mały gest :)

Wybierz swój rytuał piękna na jesień z nowym programem Działasz i masz. Teraz jeszcze łatwiej możesz zdobyć zestaw kosmetyków na dobry początek każdego jesiennego dnia! Po prostu wybierz nagrodę oraz sposób, w jaki chcesz składać zamówienia. Sięgnij po maksimum rabatu z zapachami. Drogę do wyższego rabatu otworzą Ci nowe perfumy z kolekcji premium: Maxima i Maxime Icon. To doskonała propozycja na jesień! Oba zapachy to wyrafinowane kompozycje, które dodają blasku i pewności siebie. Nie może ich zabraknąć na półce Twoich klientek w tym sezonie! Niezależnie od pory roku nieustannie sprawdzają się nasze bestsellery, w tym nowość Eve Embrace oraz klasyk - Avon TTA Today. Rabat 45% murowany!

Gwiazdkobranie. To będzie niezapomniana gwiazdka! Już w kampanii 10 startuje kwartalny, świąteczny program punktowy. Szukaj produktów oznaczonych gwiazdką, zbieraj punkty i wymieniaj je na atrakcyjne nagrody już od kampanii 11. Prezenty pod szczęśliwą gwiazdką. Zestaw 2 porcelanowych kubków. Porcelanowe kubki w świątecznych kolorach ze złotym uchem i wykończeniem zachwycają subtelnością i delikatnością. Ekspres Tefal Subito Mug. Aromatyczna i świeża kawa na wyciągnięcie ręki! Zaparz ją bezpośrednio w swoim ulubionym kubku lub przygotuj w dzbanku aż 10 filiżanek dla swoich gości. Z łatwością zmieścisz go nawet w najmniejszej kuchni! 18-elementowy serwis obiadowy. Ekskluzywny serwis obiadowy z eleganckiej kolekcji porcelany Ambition Aura Green. Będzie przepiękną ozdobą świątecznego stołu, ale też nada wyjątkowy charakter codziennym posiłkom. Miniwieża Philips. Ciesz się swoją ulubioną muzyką na nowo! Nieduża wieża umożliwia odtwarzanie muzyki z płyt CD, przez Bluetooth oraz słuchanie radia FM. Doskonałą jakość dźwięku i mocne basy zapewnią Ci 3-calowe głośniki niskotonowe oraz porty bass-reflex, a pilot wygodną obsługę. Nowoczesny, elegancki design czyni z niej piękny dodatek do wystroju pokoju czy sypialni.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt