Avon Focus Magazyn Kampania 10/2022 (październik 2022)

Pobierz Avon Focus 10/2022 w formacie pdfAvon Focus 10/2022 pdf

Startuje Gwiazdkobranie! Działaj z Katalogiem my zajmiemy się resztą. Miesiąc świadomości raka piersi. Co możesz zrobić dla siebie i innych? Avon oprócz świetnych kosmetyków, najbardziej znany jest z działań, które prowadzi na rzecz zdrowia kobiet. Tworzymy dla nich lepszy świat i nie jest to tylko hasło reklamowe, ale fakt. Od 1998 roku dofinansowaliśmy 58 000 badań USG w ponad 100 Gabinetach z Różową Wstążką w całej Polsce. Zmieniamy świat na lepsze, ale jest jeszcze trochę do zrobienia i wy odgrywacie w tym bardzo dużą rolę. Rozmawiając ze swoimi klientkami, promując kampanię Avon Kontra Rak Piersi, możecie pomóc nam „zaszczepić" w kobietach nawyki: raz w miesiącu - dotykam swoich piersi, raz w roku robię USG. Dotykam swoich piersi, aby je dobrze poznać, wiedzieć, jakie są na co dzień. Gdy będę je znała, to wcześniej wyczuję, czy coś się dzieje. A wiecie doskonale, że każda zmiana odpowiednio wcześnie wykryta, jest całkowicie wyleczalna. Chcemy, aby dotykanie piersi stało się dla kobiet normalne, bo to nic innego, jak dbanie o swoje własne ciało, które się kocha i dla którego chce się być dobrym. Dziewczyny! Dotykajcie swoich piersi, namawiajcie do tego swoje klientki, przyjaciółki, mamy, ciocie, kuzynki, bo to normalka . A raz w roku róbcie USG, żeby potwierdzić swoje zdrowie. Jut od 15 października rusza kolejna edycja Gabinetów z Różową Wstążką.

Zaczynamy wielkie Gwiazdkobranie. Już w kampanii 10 startuje świąteczny program z nagrodami! Szukaj produktów oznaczonych gwiazdką, zbieraj gwiazdki i wymieniaj je na superprezenty! Im wcześniej zaczniesz, tym więcej ich zdobędziesz. Czy wiesz, że przygotowania do świąt w sklepach zaczynają się już teraz. Bądź jedną z pierwszych osób, która przedstawi klientom konkurencyjną ofertę i ułatwi im zakup świątecznych prezentów. Pomóż im zaoszczędzić pieniądze i czas, proponując gotowe zestawy świąteczne w atrakcyjnych cenach, a przy okazji zbierz gwiazdki! Wybieraj spośród zestawów oznaczonych gwiazdką w Focusie na stronach 51-53 i w Minikatalogu Październik. Więcej szczegółów w Klubie Avon w kampanii 10. Odkryj kolekcję Logo, która ułatwi Ci organizację pracy oraz zbudowanie profesjonalnego wizerunku. Wszystkie produkty są w cenie netto, która nie podlega rabatowi. Najlepsze kosmetyki Avon w atrakcyjnych cenach. Kupuj, ile chcesz: do demonstracji czy na prezent i zwiększaj swoją sprzedaż! Gotowe do podarowania zestawy w ozdobnych pudełkach dla rodziny i przyjaciół, zachwycających kobiet, uroczych małych księżniczek i nadzwyczajnych mężczyzn. Jednym słowem - dla wszystkich z Twojej listy! Kupują zestawy z tej strony zbierasz gwiazdki w programie Gwiazdkobranie.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt