Avon Focus Kampania 11/2021 (listopad 2021)

Pobierz Avon Focus 11/2021 w formacie pdfAvon Focus 11/2021 pdf

Teraz w Avon osobista dedykacja na perfumach. Jak zdobyć vouchery na tańsze zakupy z katalogu? Jak przekonać do aplikacji Avon On? Aplikacja Avon ON ma wiele funkcji, które ułatwiają pracę. Jednak nie każdy dostrzega je na pierwszy rzut oka. Jak przekonać Konsultantki i Konsultantów do pobrania i korzystania z aplikacji? Przede wszystkim odwołaj się do korzyści z jej codziennego stosowania! Zachęcając Konsultantki i Konsultantów do wypróbowania aplikacji Avon ON, powołaj się na następujące 3 argumenty: 1. Więcej klientów. Docieranie do większej liczby klientów nigdy nie było tak łatwe! Wystarczy udostępnić link do Katalogu za pośrednictwem aplikacji, aby dotrzeć do znajomych, stałych klientów i tych zupełnie nowych! 2. Prostsza sprzedaż. Za pomocą aplikacji można zrobić zamówienie dla swoich klientów dużo szybciej i łatwiej niż na komputerze. Wystarczy sięgnąć po telefon, który często jest pod ręką i kilkoma kliknięciami zrobić zamówienie. 3. Więcej czasu. Korzystanie z Avon ON pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu! Wysyłanie Katalogu, robienie zamówień czy udostępnianie materiałów promocyjnych w mediach społecznościowych jest dużo łatwiejsze i szybsze za pomocą aplikacji. Dzięki temu można zyskać mnóstwo czasu i wykorzystać go na co tylko ma się ochotę!

Zrób sobie prezent z programem Działasz i masz. Sprawdź, jak łatwo możesz zdobyć zestaw pachnących kosmetyków, a nawet coś jeszcze! Skorzystaj z okazji i odbierz świąteczny upominek. Wybierz zestaw oraz sposób, w jaki chcesz składać zamówienia. Co powiesz na świąteczną niespodziankę? Daj się zaskoczyć! Nowy program lojalnościowy Avon Nagradza – ruszyła kwalifikacja! Od 31 października do 31 grudnia (przez cały 4 kwartał), suma Twojej sprzedaży zaprowadzi Cię na jeden z fantastycznych poziomów. Więcej informacji w Klubie Avon oraz broszurze informacyjnej dołączonej do zamówień. Gotowi na najgorętszą ofertę na rynku?!

Ekskluzywne prezenty bez wychodzenia z domu? Tylko w świątecznym butiku Avon z upominkami. W dniach 1-7 listopada zrób zakupy z katalogu 11 za minimum 300 zł i wybierz prezent dla siebie lub kogoś wyjątkowego! Czekają na Ciebie: biżuteria, modne dodatki i gadżety oraz markowy sprzęt AGD takich firm, jak: Tefal, Huawei, Philips, Belinger Haus. Wszystkie w wyjątkowych cenach już od 5,99 zł! Zostań najlepszym św. Mikołajem.

Przygotowania do świąt czas zacząć! Bądź pierwszą osobą, która zaoferuje swoim klientom kupno prezentów pod choinkę. Dzięki Tobie będą mogli cieszyć się spersonalizowanymi, atrakcyjnymi prezentami w supercenach, unikając jednocześnie wizyt w zatłoczonych galeriach handlowych. Zaproponuj gotowe zestawy prezentowe lub stworzenie własnych - wówczas przypomnij o torebce, pudełku czy drobnych dodatkach do prezentu. Chcesz zdobyć więcej zamówień? Udostępnij klientom minikatalog Bonus, w którym znajdą ciekawe prezenty na mikołajki! Zbierz kolejne punkty w programie Gwiazdkobranie i Szukaj produktów oznaczonych gwiazdką w katalogu 11, by zdobyć punkty i wymienić je na atrakcyjne nagrody. Ponad 40 produktów do wyboru! Szczegóły programu na stronach 10-11.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt