Avon Focus Magazyn Kampania 12/2022 (grudzień 2022)

Pobierz Avon Focus 12/2022 w formacie pdfAvon Focus 12/2022 pdf

Kończy się Gwiazdkobranie – pora na nagrody. Prezentowe SOS dla spóźnialskich. Wkrótce zasiądziemy do wigilijnej kolacji z naszymi rodzinami i przyjaciółmi, by wspólnie świętować najpiękniejszy czas w roku. Zanim jednak złożę Wam życzenia z okazji zbliżających się świąt, pragnę podziękować najpierw za kolejny, wspólny, fantastyczny rok! Dziękuję za Wasze zaufanie, zaangażowanie oraz za to, że znów pokazaliśmy, że razem możemy osiągnąć więcej! Dbać o siebie nawzajem i tworzyć lepszy świat dla nas wszystkich, dla zwierząt i dla planety. Jestem niezmiernie dumna, że razem stanowimy przepiękną społeczność, która dokonuje tak wielu niesamowitych rzeczy. Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Wam cudownie spędzonego czasu w gronie najbliższych. Niech towarzyszy Wam niekończąca się radość ze wspólnego spotkania i wzajemnego obdarowywania. Nowy rok z kolei niech przyniesie nowe możliwości, które pomogą Wam spełnić Wasze marzenia, zrealizować plany zawodowe i prywatne oraz odnieść sukcesy w każdej dziedzinie, jakiej się poświęcicie.

Nowy rok to piękne możliwości. Jako konsultantka Avon działasz na swoich zasadach - jak chcesz i gdzie chcesz, na swoje małe i większe potrzeby. Dzięki Tobie, Twoi przyjaciele i znajomi mają dostęp do doskonałych i innowacyjnych produktów, które nie są testowane na zwierzętach. Razem z Tobą walczymy o lepszy świat dla kobiet. Bo lepszy świat dla kobiet, to lepszy świat dla wszystkich. A może masz ochotę na więcej? Razem z Avon możesz spełniać się również jako menadżerka zespołu i inspirować innych! Zobacz, co zyskujesz jako liderka Avon? Poznajesz fantastycznych ludzi! Bycie Liderką to regularne spotkania, szkolenia, wsparcie i docenianie Twojego zespołu. Bierzesz udział w wyjątkowych szkoleniach dla Liderek. Rozwijasz się jako Menedżerka zespołu! Bierzesz udział w Programie na Start, który pomoże Ci zbudować zespół i odbierać bonusy oraz premie za jego sprzedaż. Prowadzisz biznes no własnych zasadach. To, jak, gdzie i kiedy działasz, zależy tylko od Ciebie! Ty jesteś swoim szefem! Zyskujesz ekskluzywny dostęp do nowości w Butiku Lidera.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt