Avon Focus Magazyn Kampania 12, grudzień 2023

Pobierz Avon Focus 12/2023 w formacie pdfAvon Focus Kampania 12, grudzień 2023 pdf

Życzenia pełne mocy. Sięgaj gwiazd z naszym wyjątkowym duetem infuencerów! Kończy się Gwiazdkobranie – odbierz nagrody! Kochani, Za nami kolejny wspaniały rok. Jest mi niezmiernie miło, że znów razem z Wami odbyłam tę niesamowitą podróż przez 365 cudownych dni! Był to czas pełen uśmiechu, wzruszeń, inspiracji i wiary w to, że razem zmieniamy świat na lepsze i odnajdujemy w sobie siłę! Bardzo Wam dziękuję za Wasze zaangażowanie, wsparcie oraz tworzenie najpiękniejszej na świecie społeczności osób, dla których piękno to nie tylko kosmetyki i odbicie w lustrze, lecz także wzajemna pomoc i motywacja. Jestem dumna, że mogę być jej częścią! Na koniec tego niezwykłego roku i na zbliżające się święta, życzę Wam, abyście spędzili ten czas w rodzinnej, przyjemnej atmosferze. Niech magiczny klimat świąt wypełnia miłość, śmiech, zrozumienie, a Nowy Rok będzie dla Was początkiem śmiałych planów i marzeń. Macie w sobie siłę, by je zrealizować!

To już finał naszej zabawy! Zbierz ostatnie punkty do puli do 20 grudnia i wymień je na fantastyczne prezenty dla siebie i bliskich! Pamiętaj: punkty możesz wymieniać do 30 grudnia włącznie - po tym terminie zostaną skasowane dla wszystkich Konsultantek/ów. Nie pozwól, by Twój wysiłek poszedł na marne! Które nagrody masz upatrzone? Jakimi prezentami chcesz zaskoczyć bliskich w te święta? Zbierz ostatnie gwiazdki do 20 grudnia i wymień je na świąteczne upominki, jakich jeszcze nie było! Liderzy mogą sięgać po więcej! Od gwiazdek do gwiazd! W Gwiezdnym Programie dla Liderów na 4. kwartał nagrodami są skórzane zestawy marki Batycki oraz bonusy pieniężne. Totalna innowacja! Sprawdź efekt, zanim kupisz! Twoje klientki nie mogą zdecydować się na zakup produktu do makijażu? Zaproś je do Wirtualnego Studia Makijażu, gdzie na żywo zobaczą efekt! Czy ten kolor podkreśli mój sylwestrowy look? Jaki efekt uzyskam z tuszem Exxtravert? Czepek kąpielowy inspirowany tropikami. Praktyczny sposób na zabezpieczenie włosów przed zmoczeniem w kąpieli lub pod prysznicem: wygodny w noszeniu, wodoodporny.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt