Avon Focus Kampania 14/2019 (26.09.2019-16.10.2019)

Pobierz Avon Focus 14/2019 w formacie pdfAvon Focus 14/2019 pdf

Perfumeria Avon to najwyższa jakość zapachów. Cieszymy się i dziękujemy, że doceniacie nasze produkty! To dzięki wam i waszym klientkom jesteśmy liderem na rynku zapachów w Polsce. Z radością przedstawiamy Wam 2 nowe luksusowe zapachy dla Niej i dla Niego: Maxima & Maxime. Opowiedz o nowej, luksusowej wodzie perfumowanej Maxima, używając 3 argumentów mówiących o wysokiej jakości perfum w Avon, którą możesz poczuć na własnej skórze: Avon to lider na rynku zapachów w Polsce. Nasze perfumy tworzone są z najwyższej jakości składników, które utrzymują trwałość aż do 8 godzin, by cieszyć się zapachem jak najdłużej. Współpracujemy z prestiżowymi domami zapachowymi, które tworzą perfumy dla topowych marek na świecie. Koniecznie wypróbujcie nasze nowe zapachy, które dzięki luksusowym składnikom sprawią, że poczujecie się wyjątkowo!

Stylizacja brwi: modne brwi w 3 łatwych krokach. Krok 1: Regulacja. Zacznij od wyznaczenia idealnego kształtu brwi. Przyłóż kredkę do brwi wzdłuż nosa, aby wyznaczyć początek brwi (punkt 1). Następnie przyłóż kredkę po ukosie, w kierunku środka tęczówki, aby wyznaczyć najwyższy punkt łuku brwiowego (punkt 2). Ostatnim krokiem jest ustawienie kredki po ukosie w kierunku zewnętrznego kącika oka, aby wyznaczyć koniec brwi (punkt 3). 3 punkty pokazują idealny kształt brwi. Za pomocą pęsety lub nożyczek do modelowania brwi usuń nadmiar włosków, wyrastających poza nie. Krok 2: Podkreślenie. Wyregulowane brwi warto dodatkowo podkreślić. Użyj w tym celu kredki jaśniejszej o 1 ton od naturalnego koloru brwi. Narysuj drobne kreseczki, aby wypełnić i zagęścić brwi. Krok 3: Wyrazisty wygląd. Postaw na tusz do brwi dla efektu wyczesanych lub nieujarzmionych brwi. Niezależnie, który wybierzesz, tusz nada im wyrazisty i mocny wygląd, zgodnie z ostatnimi trendami!

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt