Avon Focus Kampania 16/2020 (1 - 31 grudzień 2020)

Pobierz Avon Focus 16/2020 w formacie pdfAvon Focus 16/2020 pdf

Za nami niezwykły rok, pełen wyzwań i zmian. Tylko dzięki waszej wytrwałości, zaangażowaniu i pasji udaje się go zakończyć z sukcesem. Ogromnie wam za to dziękuję! jestem dumna z naszej społeczności! Jestem dumna z was! Udowodniliśmy, że potrafimy świetnie dostosować się do nowych okoliczności, śmiało pokonywać trudności i nieustannie iść do przodu. Jesteśmy najlepszą grupą kosmetyczną dla świata i razem zmieniamy go na lepsze. Przed nami święta. Z tej okazji życzę Wam przede wszystkim dużo zdrowia. Niech ten magiczny czas przepełnia miłość, a radosne chwile obdarowywania będą momentem refleksji i jednocześnie źródłem pozytywnej energii. W przyszłym roku, silniejsi i mądrzejsi o nasze doświadczenia, będziemy dalej zwiększać komfort Waszej pracy oraz dostosowywać się do oczekiwań naszych klientów. Chcemy być jeszcze bliżej Was, aby skuteczniej reagować na Wasze potrzeby i zachęcić nowe osoby do dołączenia do naszej pięknej społeczności Avon. Mam nadzieję, że będzie to kolejny, ekscytujący rozdział naszej wspólnej przygody.

Odbierz ekstra dodatek do swoich zakupów! Zrób prezent sobie lub bliskiej osobie i wybierz perfumy Avon Eve Elegance dla kobiety pełnej wdzięku lub Elite Gentleman Reserve dla atrakcyjnego mężczyzny. Zapach dla Niej lub dla Niego za jedyne 4,99 zł będzie twój, jeśli w trakcie trwania oferty zrobisz zakupy za minimum 250 zł, w tym kupisz 1 dowolny lakier do paznokci z katalogu 16. Co tydzień nowa superoferta dla ciebie. Tylko przez 7 dni możesz odebrać jeden z naszych produktów w atrakcyjnej cenie. W każdym tygodniu zrób zakupy za min. 300 zł i dodaj go do zamówienia. Nie przegap takiej okazji! Co tydzień coś fajnego do zdobycia!

Świąteczne prezenty last minute. Jeśli Twoi klienci nie zdążyli kupić prezentów, zaproponuj im nasze gotowe zestawy jako upominki. Są starannie wyselekcjonowane i zapakowane, aby od razu je wręczyć. Z każdym sprzedanym produktem zbliżasz się do wyższego rabatu, większych zysków i nagród specjalnych. Zrób sobie prezent na święta i wybierz ekskluzywny dodatek od Avon do kuchni lub garderoby. Sięgnij po Patelnię 4 w 1 i ułatw sobie przygotowanie świątecznych potraw. Tej wielofunkcyjnej patelni o unikalnym dizajnie nie może zabraknąć w Twojej kuchni! Dzięki niej przygotowanie zdrowych i różnorodnych posiłków dla rodziny i gości to sama przyjemność! Dodatek od sławnego projektanta mody w twojej szafie? Teraz to możliwe! Chcesz poczuć dotyk luksusu i odmienić swój styl? Mamy coś, co spełni te życzenia! Szykowna chusta od topowego projektanta mody Macieja Zienia to więcej niż tylko szal: to oznaka świetnego gustu i elegancji, która wyróżni Cię z tłumu.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt