Avon Focus Kampania 2/2021 (luty 2021)

Pobierz Avon Focus 2/2021 w formacie pdfAvon Focus 2/2021 pdf

5 złotych zasad najlepszych Konsultantek. Oferty na walentynki, które skradną Wasze serca. Gorąca premiera następnej kampanii – każde serum Avon Anew w nowej odsłonie. Cześć, jestem Adam i specjalizuję się w rozwiązaniach wspierających sprzedaż i rekrutację z wykorzystaniem narzędzi online. Dziś opowiem Ci, jak łatwo i szybko zwiększysz liczbę swoich klientów i zamówień bez wychodzenia z domu, korzystając jedynie z Internetu i aplikacji Avon ON. Zaczynajmy! Czy wiesz, czym jest Social selling? To wykorzystanie serwisów społecznościowych, takich jak Facebook i Instagram, do dotarcia do potencjalnych klientów zdobycie ich uwagi, zainteresowanie ofertą i wzbudzenie chęci zakupu. Jednak publikowanie postów jedynie z linkiem do Katalogu nie wystarczy, aby nowi klienci chcieli u Ciebie zamawiać produkty. Działania w Internecie, jak każde inne, wymagają starannego przygotowania oraz zaplanowania - co, kiedy, gdzie i dla kogo udostępniać. Użyteczny kalendarz publikacji znajdziesz w Klubie Avon. Z pomocą przychodzi też aplikacja Avon ON, w której czekają na Ciebie gotowe posty i grafiki. Znajdziesz tam też personalny link do Twojego Katalogu, który możesz przesłać klientom m.in. w SMS-ie lub na Whatsappie. Jeśli nie masz jeszcze Avon ON w swoim telefonie, zachęcam Cię do pobrania jej ze sklepu z aplikacjami. Filmiki prezentujące jej możliwości i pomocne w jej używaniu znajdziesz na dobrze znanej Ci platformie szkoleniowej Avon Connect. Widzisz, jakie to proste i wygodne? Oba narzędzia oprócz tego, że zwiększają Twoje szanse na dotarcie do klientów, budują także Twój profesjonalny wizerunek nowoczesnej Konsultantki. Sprawdź na stronie obok, co jeszcze możesz zrobić, aby zdobyć więcej lojalnych kupujących.

Sprawdziliśmy dla Ciebie, jak pracują najlepsze konsultantki. Chcesz do nich dołączyć? Zastosuj 5 złotych zasad: 1. Kontaktuj się z każdym klientem. Aż 6 na 8 osób oglądających katalog decyduje się złożyć zamówienie! Dotarcie do jak największej liczby osób to klucz do sukcesu. Rada Trenera: Udostępnij link do Katalogu na Facebooku czy Instagramie. Dzięki temu szybko dotrzesz z ofertą do znajomych i klientów! 2. Używaj narzędzi cyfrowych. Liczby mówią same za siebie: Konsultantki udostępniające linki do Katalogu realizują 69% więcej zamówień i uzyskują 55% wyższą sprzedaż. Te, które wysyłają produkty bezpośrednio do klientów, realizują aż 83% więcej zamówień! Rada Trenera: Coraz więcej klientów przekonuje się do rozwiązań online. Wykorzystaj dostawę bezpośrednią, wygodną i bezpieczną dla Ciebie i klientów. 3. Składaj pierwsze zamówienie na początku kampanii. Tak robi ponad 90% Konsultantek z wyższych poziomów Klubu Róży. Aby Twoi klienci nie czekali na produkty, sięgnij po dostawę bezpośrednią, w której wyślesz też bezpłatny katalog oraz próbki. Rada Trenera: Składając zamówienie na początku kampanii, zyskujesz dostęp do wyjątkowych ofert, pomocnych w budowaniu kolejnych zamówień. 4. Regularnie realizuj zamówienia. Klienci chcą kupować wygodnie i nie czekać na produkty. Szybka realizacja zamówień to element profesjonalnej obsługi i Twojego wizerunku eksperta oraz szansa na wyższe zarobki. Rada Trenera: Aby zapewnić sobie regularne zamówienia, udostępniaj posty na Facebooku i Instagramie, wysyłaj oferty MMS-em czy Whatsappem. Materiały znajdziesz w aplikacji Avon ON. 5. Korzystaj ze specjalnych ofert i programów. Dzięki regularnym działaniom w sieci Twoje zyski stopniowo rosną, a dzięki programom i ofertom specjalnym zyskujesz lepsze warunki zakupu produktów. Wiesz, że Konsultantki korzystające z Rabatu na dłużej zyskują średnio ponad 10% wyższy rabat? Rada Trenera: Dołącz do grupy Avon Polska na Facebooku i zapisz się na nasze czwartkowe newslettery, żeby nie przegapić atrakcyjnych ofert.

Limitowana superoferta na walentynki skorzystaj zanim się skończy! Tylko przez dwa pierwsze tygodnie lutego możesz zdobyć luksusowe perfumy z naszej miłosnej kolekcji TTA. Zrób w tym czasie zakupy za minimum 150 zł i dodaj wybrane zapachy i/lub zestaw do zamówienia. To świetny wstęp do walentynek! Nie czekaj i już teraz z tej okazji spraw sobie lub komuś bliskiemu uroczy prezent!

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt