Avon Focus Kampania 2/2022 (luty 2022)

Pobierz Avon Focus 2/2022 w formacie pdfAvon Focus 2/2022 pdf

I wszystko jest łatwiejsze. Od pewnego czasu zaczęłam pracować z Katalogiem. Super pomysłem jest możliwość zrobienia spersonalizowanego linku oraz swojej okładki. Teraz każdy klient wie, że wysyła zamówienia na pewno do mnie. Dołączam swój link do postów na Facebooku, do relacji na Instagramie. Wysyłam go w wiadomościach na Messengerze oraz w SMS. Dzięki Katalogowi trafiam do szerszego grona odbiorców, co przekłada się na liczbę klientów oraz zamówień. Nieważne, czy ktoś mieszka 5, 50 czy 100 km ode mnie. Nie muszę już poświęcać tyle czasu, żeby dostarczyć katalogi papierowe. Oszczędzam ok. 10 godzin w miesiącu. Wysyłam link, osoba przegląda katalog online, składa zamówienia, towar trafia pod jej drzwi. Nie ma nic prostszego. Warto skorzystać z tej możliwości, którą daje nam Avon. Bez wychodzenia z domu możemy zbierać zamówienia i pozyskiwać nowych klientów. Moje zamówienia na chwilę obecną zwiększyły się dzięki temu o 20%. W każdym miejscu mam go ze sobą - w telefonie, tablecie czy laptopie.

Udostępnienia zwiększą twoje zamówienia! Czy wiesz, że Konsultantki które regularnie udostępniają swoim klientom Katalog i posty, mają 3 razy więcej zamówień i 3 razy większą sprzedaż niż Konsultantki działające tradycyjnie? Udostępniając, docierasz szybciej, częściej i dalej. Jak to zrobić? Na start kampanii wyślij Katalog przez Whatsapp, Messenger, email lub udostępnij w swojej grupie w mediach społecznościowych. W aplikacji Avon ON w galerii Social Sharing w każdej kampanii czekają na Ciebie gotowe materiały i oryginalne grafiki od Avon. Możesz je udostępniać tak samo jak Katalog. Dołącz do posta link do swojego Katalogu. Post z jednym produktem, ceną i kodem do zamawiania przykuje uwagę, a zarazem zwiększy szanse na to, że klientka w załączonym katalogu znajdzie dla siebie coś jeszcze. Luty to czas obdarowywania swojej drugiej połowy – walentynki to świetna okazja na zwiększenie sprzedaży! Wysyłaj posty, zbieraj zamówienia na prezenty i zwiększaj zyski! Pamiętaj – regularne udostępnianie zapewni Ci więcej zamówień, nie tylko w lutym!

Zapachy, które zdobywają serca i rabaty! Nasze najbardziej uwodzicielskie i romantyczne zapachy to świetny sposób na świętowanie walentynek! Zachęć klientki do sprawienia sobie lub swojej połówce prezentu z tej okazji i zwiększ swój rabat. Co powiesz na luksusowy rabat 40% ? Kolekcja do makijażu Luxe spełni pragnienie Twoich klientek o zjawiskowym wyglądzie w walentynki! To świetnej jakości kosmetyki w przystępnej cenie, które sprawią, że poczują się pięknie i luksusowo. Polecaj całą kolekcje lub łącz kosmetyki w zestawy i zdobądź 40% rabatu. Wyjątkowa oferta walentynkowa. Dla Twojej połówki, przyjaciela, przyjaciółki lub dla Ciebie - nasze eleganckie zapachy, pojedynczo lub w zestawie. Każdy w specjalnej cenie, jeśli wydasz minimum 200 zł na zakupy z katalogu 2 w dniach 1-14.02. Nie przegap szansy na tak wyjątkowy prezent!

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt