Avon Focus Kampania 3/2022 (marzec 2022)

Pobierz Avon Focus 3/2022 w formacie pdfAvon Focus 3/2022 pdf

Jak wyglądały początki Avon w Polsce? Po powrocie ze Stanów brakowało mi ulubionych produktów. Pracowałam wtedy w szkole i myślałam też o dodatkowym źródle dochodu. Zostałam Konsultantką w sierpniu 1992 roku. Swoje mianowanie pamiętam do tej pory. Byłam podekscytowana, otrzymałam piękne pudełko z próbkami na start Chcąc złożyć pierwsze zamówienie, przyjechałam z Łodzi do Warszawy, do siedziby Avon w Hotelu Grand przy ulicy Kruczej. Pierwszy katalog miał kilkanaście stron! To, co było prawdziwym wyzwaniem na początku, to budowanie świadomości marki oraz edukacja kobiet w zakresie pielęgnacji. Początek lat 90. był w Polsce okresem ogromnych przemian. W 1993 roku zostałam Trenerem i rozpoczęłam budowę Działu Szkoleń Sprzedaży w Avon. Potrzeby szkoleniowe w tamtym czasie były ogromne - np. uczyłyśmy się, że pod oczy jest inny krem, do cery suchej inny, a dojrzałej jeszcze inny. śmiało można powiedzieć, że to Konsultantki Avon odegrały ogromni; rolę w edukacji i zmianie zwyczajów pielęgnacyjnych Polek! Zmieniało się również podejście do sprzedaży. W Avon to Konsultantka wychodzi z inicjatywa, dba o potrzeby klienta, doradza. Uczyliśmy Konsultantki, ale też, i klientki otwartości, budowania zaufania do drugiego człowieka. Sprzedaż często była tylko częścią pięknych relacji i przyjaźni. Jestem dumna, że przez te 30 lat byłam częścią firmy, która daje możliwości zarobkowe i szansę na rozwój tysiącom kobiet. Bardzo wierzyłam, że dzięki temu Avon osiągnie sukces... i się nie pomyliłam.

Zrób zamówienie na minimum 150 zł z katalogu 3, w tym kup minimum jeden bestseller lub minimum jedną nowość ze stron 4-5 albo złóż zamówienie na 150 zł przez Katalog (zamówienia własne lub od klientów) i wybierz zestaw dwóch kosmetyków za 4,99 zł. Już tylko w kampanii Marzec możesz zdobyć ostatnie punkty w I edycji programu punktowego w ramach Avon Nagradza. Im więcej ich zbierzesz, tym atrakcyjniejsze nagrody możesz odebrać! Program jest skierowany do Konsultantek/ów z poziomu minimum złotego. Roczny program punktowy. Gromadź punkty w programie punktowym Avon Nagradza i wymieniaj je na jeszcze lepsze nagrody! Twoje niewykorzystane punkty przechodzą na kolejny kwartał.

Luksusowa pielęgnacja twarzy i ciała z rabatem 40%. Wiosna sprzyja urodowym metamorfozom! Zachęć klientki do wypróbowania luksusowych kosmetyków do twarzy i ciała, które oprócz świetnych i szybkich efektów dają wiele przyjemności. Łącz produkty w zestawy, tworząc kompletne rytuały pielęgnacyjne dopasowane do potrzeb klientek i zgarnij większy rabat oraz zyski. Czas zmienić zapach na wiosenny! Zapytaj klientki, czy moją już swój nowy, lekki zapach na wiosnę. Zainteresuj je nowością z naszej marki nr 1 Far Away - wodą perfumowaną Aurora. To zachwycający zapach, dzięki któremu zrobią niezapomniane wrażenie, gdziekolwiek się pojawią.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt