Avon Focus Kampania 4/2020 (27 luty - 18 marzec 2020)

Pobierz Avon Focus 4/2020 w formacie pdfAvon Focus 4/2020 pdf

Klub Róży czeka właśnie na ciebie. Sezon Zima (kampanie 1-4/2020) dobiega już końca, ale to nie koniec programu! Swoją niezwykłą przygodę z Klubem Róży możesz rozpocząć nawet teraz. Im szybciej dołączysz do tego wyjątkowego programu i osiągniesz dany poziom, tym dłużej możesz korzystać z przywilejów - aż do końca katalogu 9/2020. Dodatkowo za wejście na każdy z poziomów możesz odebrać nagrodę za 1zł.

Punktowa zabawa z PiN-em dobiega końca. To już ostatni moment, by zebrać jeszcze punkty i wymienić je na atrakcyjne nagrody. Nie pozwól, by ominęła Cię taka okazja! Za 1600 punktów słuchawki bezprzewodowe Freestyle II. Zawsze w twoim rytmie. Dzięki słuchawkom bezprzewodowym FREESTYLE FH0915 z technologią Bluetooth, wbudowanym mikrofonem i wygodnymi przyciskami możesz cieszyć się swoją ukochaną muzyką nawet do 8 godzin bez przerwy!

Jedz zdrowo, żyj lepiej! Kompaktowy parowar firmy Tefal to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie nie tylko zdrowe odżywianie, lecz także prostotę. Dwie misy o łącznej pojemności 6 I do gotowania warzyw, ryb i mięsa pozwolą Ci na łatwe przygotowanie smacznych posiłków każdego dnia. Dzięki kompaktowym rozmiarom urządzenia bez problemu przechowasz je nawet w niewielkiej kuchni. Nie zwlekaj, odkryj wszystkie korzyści gotowania na parze i ciesz się zdrową dietą!

Jaki jest Twój typ urody? Twój idealny odcień Avon szminki to taki, który pasuje do twojego typu urody. Jesteś ciekawa, jakim typem jesteś i jakie kolory do ciebie pasują? Dowiedz się tego z naszego testu! Wybieraj szminki z chłodnym pigmentem - chłodne róże, czerwienie z domieszką błękitu i śliwki. Możesz nosić zarówno odcienie ciepłe, jak i chłodne - przetestuj najmodniejszą czerwień, zgaszony róż i fuksję. Sięgaj po szminki w ciepłych odcieniach - posłużą Ci ciemne kolory i nude.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt