Avon Focus Kampania 4/2021 (kwiecień 2021)

Pobierz Avon Focus 4/2021 w formacie pdfAvon Focus 4/2021 pdf

Ty też możesz uratować komuś życie – sprawdź jak. Co dla Was znaczy akcja Avon kontra rak piersi? Jestem dumna, że współpracuję z firmą, w której profilaktyka raka piersi stanowi priorytet Akcja Avon kontra rak piersi to nie tylko ładna kosmetyczka czy biżuteria, to walka o zdrowsze jutro dla tysięcy Polek. Promując i sprzedając produkty z Różową Wstążką, możemy zasilić budżet na badania USG, kluczowe dla wczesnego wykrycia choroby. Dla mnie bardzo ważne jest aby firma, z którą współpracuję, była odpowiedzialna społecznie. W Avon dbamy o piękno zewnętrze, wewnętrzne, ale i dobrostan kobiet Nasza silna społeczność ma moc, by nieść realną pomoc. Jak wspieracie sprzedaż produktów z Różową Wstążką? Podkreślam wartości Avon już na etapie rekrutacji do zespołu. Na spotkaniach dużo mówię o akcjach firmy i o tym, jak pomagamy. Razem możemy więcej! Promuję zakup produktów na stronach i grupach, szczególnie przy okazji takich dni, jak Dzień Kobiet Dzień Matki czy Dzień Przyjaźni. To również doskonały pomysł na prezent. Organizuję konkursy, motywuję. Wykorzystujmy każdą możliwą okazję do zaprezentowania oferty. Dobro wraca! Zachęcajmy do badań nasze Klientki i same też się badajmy. Mała rzecz - wielka sprawa. Avon chce po raz kolejny pokazać, że każdy gest ma znaczenie i każdy z nas może być bohaterem. Myślisz, że nie uratujesz nikomu życia? To nieprawda! Dzięki odpowiedniej wiedzy i często bardzo prostym działaniom, możesz nie tylko zadbać o swoje życie, lecz także ocalić inne. Jak możesz pomóc? Kup specjalną przypinkę, dziel się sprawdzoną wiedzą i wyraź swoje głośne wsparcie dla każdej z kobiet, która walczy o zdrowie swoje i swoich bliskich!

Wiosną rabaty rosną! Zaoszczędź aż do 500zł! Do 14.04. zamów min. 2 produkty z oferty w cenie 10 zł niższej niż w katalogu! To niepowtarzalna okazja, by zwiększyć swoje zyski - nie przegap takiej szansy. Wybieraj spośród bestsellerów i kosmetyków premium - docenianych i pożądanych przez klientów. Możesz maksymalnie kupić 50 sztuk łącznie. Przypomnij klientkom o nowym zapachu na wiosnę i zyskaj aż 45% rabatu. Wiosna to przypływ świeżości, pozytywnej energii i optymizmu - wszystko to znajdziesz w naszych perfumach! Zasugeruj swoim klientkom znalezienie nowego, świeżego i lekkiego zapachu na nową porę roku - nie musi być tylko 1! Im więcej sprzedasz, tym więcej zyskasz.

Przygotuj swoją garderobę na wiosnę. Żelazko parowe Tefal Maestro pomoże Ci w wiosennych porządkach w szafie. Dzięki niemu szybko wyprasujesz swoje wiosenne kreacje. Wygodę prasowania zapewni Ci duża i łatwa w prowadzeniu stopa ceramiczna, a nieskazitelne rezultaty osiągniesz nawet przy niskich temperaturach! Pewnie nie sądziłaś, że prasowanie może być takie przyjemne? Przekonaj się sama!

Wiosenna regeneracja skóry z Anew – bez wychodzenia z domu. Profesjonalna pielęgnacja Avon Anew to efekty widoczne w lustrze i w większych zyskach. Zafunduj sobie wiosenną regenerację skóry z kosmetykami Anew i namów do niej także swoje klientki. W bogatej ofercie linii każda kobieta znajdzie produkty odpowiadające jej typowi skóry i potrzebom. Efekty i całkiem niezłe zyski gwarantowane!

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt