Avon Focus Magazyn Kampania 4/2022 (kwiecień 2022)

Pobierz Avon Focus 4/2022 w formacie pdfAvon Focus 4/2022 pdf

Zyskaj 40% z Anew. Avon Connect – Twoja baza wiedzy. Abonament higiena i pielęgnacja – zapisz się i oszczędzaj! Szukasz inspiracji, jak skutecznie wykorzystać narzędzia cyfrowe? Zastanawiasz się, co warto wiedzieć o nowościach katalogowych, by efektywnie je polecać klientom? Chcesz jeszcze lepiej poznać program Avon Nagradza i związane z nim przywileje? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz na platformie Avon Connect. To encyklopedia Konsultantki i Konsultanta. Znajdziesz tam wiele materiałów informacyjnych, programy, prezentacje, które ułatwiają komunikację z klientem czy nowymi członkami zespołu oraz zbiór gotowych grafik do promowania ofert w profesjonalny sposób nie tylko w mediach społecznościowych. Na tej platformie możesz dołączyć do społeczności, która dzieli się pomysłami, a które mogą być dla Ciebie cennym źródłem inspiracji prowadzących do zwiększenia sprzedaży i Twoich zysków. Najczęściej korzystam z grafik do promowania ofert oraz materiałów informacyjnych, których potrzebuje dzisiejszy klient, by podjąć decyzję zakupową. Ważne jest dla mnie, by poznać nowości (produkty, oferty, programy, regulaminy, opisy, itp.) i mieć wyczerpującą wiedzę na ich temat. Kiedy wdrażam nową Konsultantkę lub Konsultanta czy Liderkę albo Lidera, Avon Connect jest obowiązkowym miejscem, w którym znajdzie różne dane ułatwiające ten proces. To multimedialna platforma, na której znajdują się materiały o Avon. Znajdziesz tam filmy, zdjęcia, grafiki oraz pliki PDF do pobrania. Avon Connect to również społeczność Konsultantek i Konsultantów, dzieląca się swoim doświadczeniem, wiedzą i pomysłami. Co zyskujesz? Poszerzasz wiedzę o produktach Avon. Stajesz się ekspertem i budujesz swoją profesjonalną markę Nawiązujesz nowe relacje i inspirujesz innych.

Wymień swoje punkty z I edycji na nagrody. Niewykorzystane punkty zostaną skasowane wraz z końcem kampanii 4. Konsultantki/Konsultanci z poziomu minimum złotego mogą wybrać albo nowość z kampanii za 9,99 zł, albo dowolny zestaw z programu Działasz i masz z poziomu srebrnego za 9,99 zł – bez warunku! Nowy kwartał, nowy program punktowy! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na fantastyczne nagrody! Jak działa program punktowy? Program jest skierowany do Konsultantek/ów z poziomu minimum złotego. Punkty możesz zbierać cały kwartał II, w kampaniach Kwiecień – Czerwiec. Zebrane punkty wymieniasz na nagrody w kampaniach Maj – Lipiec. Po zamknięciu kampanii Lipiec niewymienione punkty z II kwartału dla poziomu Złotego i Platynowego zostaną skasowane. Uwaga! Dla osób, które utrzymają poziom minimum diamentowy przez cały rok, mamy dodatkowy bonus! Niewykorzystane punkty z poszczególnych kwartałów będą się sumować, dzięki czemu odbierzesz jeszcze lepsze nagrody! Wymień swoje punkty z I kwartału! Jeśli jesteś na poziomie złotym lub platynowym nie pozwól, by Twój wysiłek poszedł na marne! Z końcem kampanii 4 masz ostatnią szansę, by wymienić swoje punkty na nagrody, po tym czasie niewykorzystane punkty zostaną skasowane. Konsultantki/Konsultanci z poziomu min. diamentowego, którzy w kwartale II utrzymają ten poziom, mogą wymienić zebrane punkty albo zbierać je dalej, by mieć szanse na jeszcze lepsze nagrody! Szczegóły dotyczące zamawiania nagród dla poziomów 9-12 w Klubie Avon w kampanii 4.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt