Avon Focus Kampania 5/2020 (19 marzec - 8 kwiecień 2020)

Pobierz Avon Focus 5/2020 w formacie pdfAvon Focus 5/2020 pdf

Aromatyczna kawa o poranku? Robi się. Ekspres Cafissimo Easy w mig przyrządzi napój, na jaki masz ochotę: pobudzające espresso, caffe crema z delikatną pianką, klasyczną czarną kawę. Wystarczy, że włożysz wybraną kapsułkę i naciśniesz jeden z przycisków, by po chwili cieszyć się wysokiej jakości napojem o głębokim smaku i aromacie.

Jak sprzedawać zapachy Artistique? Zaproponuj Klientom ulotki z próbką, aby mogli przetestować zapach i zapoznać z informacjami na jego temat. Jeśli Twoi Klienci decydują się na zakup perfum, zaoferuj im także perfumetkę - idealną na podróż lub do torebki. Jeśli Twoi Klienci kupują jeden z zapachów, zaproponuj im próbki pozostałych dwóch wód do przetestowania.

Twoja skóra zasługuje na więcej. Pielęgnacja przygotowana w oparciu o zaawansowane technologie odpowiada na różne potrzeby skóry i spełnia pragnienia o pięknym, młodym wyglądzie. Jedn krok do czystej skóry! Peeling B-scrub to oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej. Pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zaskórników, wągrów oraz bakterii. Doskonale nawilża oraz zwiększa wnikanie substancji aktywnych zawartych w kosmetykach. Zalety: wspomaga metabolizm komórkowy skóry, przyspiesza mikrokrążenie, zapewnia bezbolesne oczyszczanie skóry, dezynfekuje obszar poddany zabiegowi, wspomaga leczenie trądziku, odblokowuje ujścia gruczołów łojowych, redukuje zaskórniki otwarte i zapobiega ich powstawaniu.

Przywitaj wiosnę w Klubie Róży. Sezon Wiosna obejmuje kampanie 5-9/2020 i przynosi kolejne szanse na Twój rozwój i sukces w Avon! Twoja aktywność w tym sezonie zostanie nagrodzona punktami, które następnie możesz zamienić na fantastyczne nagrody. Informacje o przywilejach, nagrodach oraz wszelkie szczegóły znajdziesz w przewodniku Klubu Róży 2020.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt