Avon Focus Magazyn Kampania 5/2022 (maj 2022)

Pobierz Avon Focus 5/2022 w formacie pdfAvon Focus 5/2022 pdf

Większe zamówienia w prezencie. Zastanawiasz się, jak zwiększyć swoje zamówienia? Jest na to prosty sposób, który działa cały rok! To sztuka „prezentowania". Codziennie jest jakaś okazja do świętowania, czyli co najmniej 365! Dzięki szerokiemu wyborowi doskonałych kosmetyków, biżuterii, akcesoriów do domu oraz gotowych zestawów prezentowych możesz sprawić, że Twoi klienci będą regularnie wracać do Ciebie po poradę i fantastyczny prezent dla bliskich czy siebie. Możliwość zamawiania online sprawia, że możesz poratować ich w każdej chwili - wyślij swój personalny link do Katalogu, by mogli zamówić upominki, kiedy tylko potrzebują! I to bez wychodzenia z domu! Przypominaj im o zbliżających się świętach, by oszczędzić im gorączkowych poszukiwań i w ten sposób zwiększać wartość swoich zamówień. To świetny sposób, by wracać ponownie w ciągu kampanii do kupujących i budować z nimi stały kontakt. Pamiętaj, że osoby obdarowane prezentami od Avon to Twoi potencjalni nowi klienci, a może nawet Konsultantki do Twojego zespołu! Jest tyle okazji by dać komuś prezent. Nie tylko od święta, ale co kampania przypominaj klientom o ważnych wydarzeniach i naszej szerokiej ofercie prezentowej, w której znajda gotowe upominki i szereg inspiracji! W końcu każdy dzień w roku to doskonała okazja do świętowania i wręczania prezentów!

Nowy kwartał to kolejna szansa na punkty i nagrody! W nowej edycji programu punktowego zbieraj kolejne punkty lub już od tej kampanii wymieniaj je na nagrody. Jak działa program punktowy? Program jest skierowany do Konsultantek z poziomu minimum złotego. Punkty możesz zbierać cały kwartał II, w kompaniach Kwiecień - Czerwiec. Zebrane punkty wymieniasz na nagrody w kampaniach Maj - Lipiec. Po zamknięciu kampanii Lipiec niewymienione punkty z II kwartału dla poziomu złotego i platynowego zostaną skasowane. Plonując swoją miesięczną sprzedaż, weź pod uwagę, które oferty dadzą ci najwyższą liczbę punktów w programie. Dzięki temu zmaksymalizujesz korzyści ze swojego działania w Avon i odbierzesz nagrody.

Pielęgnacja i elegancki makijaż teraz z 40% rabatem. Zaproponuj klientkom kosmetyki do makijażu dzięki którym podkreślą swoją urodę i jednocześnie o nią zadbają. Czy może być bardziej udane połączenie? Nasz hitowy podkład-serum ma teraz jeszcze więcej odcieni, by każda Twoja klientka mogła znaleźć idealny dla siebie odcień. Kosmetyki Luxe z najwyższej jakości składnikami to czysty luksus i esencja elegancji - idealne na wszystkie majowe okazje! Cieple majowe dni to idealny czas na pokazanie pięknej cery i eleganckiego makijażu. Zaproponuj pełny zestaw i zwiększ swoje zyski z 40% rabatem. Polecaj nasze najpiękniejsze zapachy no wszystkie majowe okazje: wyjazdy, wesela, egzaminy, Dzień Matki i inne!

Cytrynowy szał. Przygotuj się na lato pełne pozytywnej energii! Weź udział w naszym programie z nagrodami i zbierz praktyczne i modne gadżety na lato z motywem soczystych cytryn! Program trwa w kampaniach 5-8, w każdej z nich czeka na Ciebie atrakcyjny prezent za 1 zł! Razem z klientkami już teraz rozpocznij przygotowania do lata, by powitać je świetnym wyglądem i nastrojem. Wybieraj i polecaj żele pod prysznic, płyny do kąpieli. kremy do opalania i modelowania sylwetki zdobądź swojq pierwszą nagrodę - saszetkę/nerkę!

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt