Avon Focus Kampania 6/2020 (9 - 29 kwiecień 2020)

Pobierz Avon Focus 6/2020 w formacie pdfAvon Focus 6/2020 pdf

Przed nami niezwykły i piękny czas, w którym przyroda na nowo budzi się do życia, a my zyskujemy nową energię. To doskonały moment, by znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania, zastanowić się, co jest dla nas ważne jakie są nasze marzenia i podjąć działania zmierzające do ich realizacji. Ja wierzę, że każda z nas ma w sobie siłę i odwagę, by realizować siebie, swoje pasje oraz osiągać własne cele. Wykorzystaj ten moment jak najlepiej, bo wiara we własne możliwości zależy tylko od Ciebie! Pisz z nami swoją historię, jesteśmy po to, by Cię w tym wspierać. Życzę Ci wiary, determinacji i samych pięknych chwil z Avon. Rób to, co kochasz, w swoim stylu!

Nareszcie wiosna i nowy PiN! Im większe zakupy robisz tym więcej punktów dostajesz. Punkty na nagrody wymieniasz kiedy chcesz – nawet już w pierwszej kampanii. Wybierz swój prezent! Zrób zakupy za minimum 150zł, w tym kup przynajmniej jeden produkt do paznokci ze stron 3-7 Avon katalogu numer 6 i odbierz jeden z dwóch zestawów za jedyne 4,99 zł.

Odkryj innowację w bestsellerowej linii TTA! Po raz pierwszy w świecie zapachów Avon: moc perfum uchwycono w luksusowym żelu. Odkryj nowość z kolekcji Today Tomorrow Always - TTA Eternal. Nadchodzący hit sprzedaży! Zwiększ swoje zyski z nowymi perfumami w żelu TTA: zaprezentuj Klientom, jak łatwe i przyjemne jest ich używanie (zobacz zdjęcia obok), poinformuj o żelowej formule, dzięki której zapach pozostaje niezmieniony na skórze przez wiele godzin, miej ze sobą produkt lub próbkę by zaprezentować jego cechy w każdej chwili!

Marzy Ci się luksusowy makijaż? Teraz jest najlepsza pora, aby go wykonać. Kosmetyki do makijażu Luxe są obecnie dostępne z rabatem 40%. Bogate w cenne składniki formuły wywołują przyjemne odczucie podczas aplikacji, a nasycone kolory umożliwiają elegancki makijaż, który doda Ci uroku i pozytywnie wpłynie na Twój nastrój. Spróbuj... i wróć po więcej!

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt