Avon Focus Magazyn Kampania 6/2022 (czerwiec 2022)

Pobierz Avon Focus 6/2022 w formacie pdfAvon Focus 6/2022 pdf

Dlaczego warto zacząć działać online? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta - bo tego oczekuje klient. W wyniku rozwoju technologii, wielomiesięcznej pandemii i innych kryzysów ekonomicznych zmieniły się nasze preferencje zakupowe. Znaczące sukcesy zaczęły odnosić biznesy łączące elementy tradycyjnego handlu ze sprzedażą online. Avon podąża za tymi zmianami i stale dostarcza narzędzia, które pomogą Ci zaspokoić zmieniające się potrzeby klientów, budować swój profesjonalny wizerunek oraz zaufanie wśród klientów. Jednym z nich jest aplikacja Avon ON. Dzięki niej możesz w łatwy i ciekawy sposób przedstawić całą ofertę. Udostępniaj gotowe grafiki w swoich mediach społecznościowych, wysyłaj Katalogi przez ulubione komunikatory czy SMS-y. Dowiedz się, co lubią i czego potrzebują Twoi znajomi i klienci i dostarczaj im spersonalizowane propozycje. Personalizacja, czyli dostosowywanie produktów i ofert do indywidualnego klienta, to teraz jedno z kluczowych działań na rynku. Dotarcie do nowych klientów, którzy potencjalnie będą zainteresowani Twoją ofertą, również staje się o wiele prostsze. Społeczność internetowa to ogromna liczba osób - od najmłodszych do najstarszych, z różnymi zainteresowaniami. Ciekawym pomysłem na pozyskanie nowych klientów poprzez online są również grupy tematyczne, gdzie wiele osób szuka porad na temat kosmetyków. Dziel się na nich swoją wiedzą i pomysłami, oferuj rozwiązania i inspiruj, wykorzystując właśnie Katalog. Online jest więc wspaniałym miejscem, warto się tutaj rozgościć i skorzystać z zalet, jakie proponuje.

Najpiękniejsze perfumy na lato i Dzień Ojca z 40% rabatem. Sekretem naszych perfum są najwyższej jakości składniki i zjawiskowe zapachy! Dlatego tak chętnie są wybierane przez klientki. Polecaj je w zestawach z kosmetykami o tym samym zapachu i zwiększaj swoje zyski i zamówienia. Przypomnij również o Dniu Ojca 23 czerwca i pomóż wybrać właściwy prezent, by mieć 40% rabatu! Jak zdobyć rabat 40% z Anew? Zaproponuj klientkom pielęgnację cery dopasowaną do ich potrzeb i ciesz się większymi zyskami! Polecaj zaawansowane kosmetyki Avon Anew, najlepiej dobierając je w zestawy składające się z kremu na dzień, na noc i pod oczy lub z serum. Dzięki nim osiągną jeszcze lepsze rezultaty i wrócą po kolejne zakupy. To prosty sposób no zdobycie rabatu 40^6 i większych zamówień. Cytrynowy szał! Zdobądź kolejną nagrodę z motywem soczystych cytryn - koło do pływania XXL! Niezastąpione na wakacyjne szaleństwa na plaży lub na basenie. Lato jest tuż-tuż, to ostatni moment, by powitać je w świetnej formie i nastroju! Razem z klientkami wybierz niezbędne kosmetyki: kremy do pielęgnacji stóp i modelowania ciała, żele pod prysznic, płyny do kąpieli i odbierz kolejną nagrodę do swojej cytrynowej wakacyjnej kolekcji!

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt