Avon Focus Magazyn Kampania 6, czerwiec 2023

Pobierz Avon Focus 5/2023 w formacie pdfAvon Focus Kampania 6, czerwiec 2023 pdf

Rzymskie wakacje naszych liderek i liderów. Top Hity w hitowej ofercie – lepszej nie znajdziesz! Zapunktuj na Maksa! 10 tysięcy punktów do zdobycia. W poprzednich kampaniach zorganizowaliśmy konkurs „Europa dla Lidera" z wyprawą do Rzymu i już w 2023 zaprosiliśmy na nią 32 Liderki i Liderów. Pogoda dopisywała od samego początku i towarzyszyła nam podczas zwiedzania tak cudownych miejsc jak Muzea Watykańskie, plac św. Piotra z Bazyliką, Koloseum, fontanna di Trevi czy słynne Schody Hiszpańskie. Ich ciekawą historię z humorem przedstawiał nasz pilot wycieczki. Spacery klimatycznymi uliczkami przerywaliśmy na próbowanie tradycyjnych włoskich potraw oraz delektowanie się kawą i deserami w kawiarniach w towarzystwie lokalnych mieszkańców. W wieczór przed odlotem żegnaliśmy się z Rzymem na kolacji z gitarą i śpiewem. Działo się, oj działo... Uśmiechy na twarzach uczestników wyjazdu potwierdzały tylko jedno - to była udana wyprawa! Zapraszamy na kolejne i Ciebie!

Zarabiaj online! Znasz się na kosmetykach? Zamawiasz dla siebie produkty Avon? Zacznij na tym zarabiać! Wystarczy, że skopiujesz link do internetowego katalogu w Klubie Avon i podzielisz się nim ze znajomymi. Jeśli kilka osób złoży u Ciebie zamówienie, masz już na swoje małe przyjemności, Bez wyrzutów sumienia! Jakość i zyski na najwyższym poziomie. Nawet 81 zł dla Ciebie. Avon to nie tylko świetnej jakości kosmetyki, które nie ustępują markom luksusowym. To także swoboda działania, odnoszenia zysków na własne potrzeby oraz możliwość budowania społeczności i tworzenia lepszego świata. Razem ze swoimi klientkami zatem zyskujesz więcej! Zobacz w katalogu, jak świetnie nasze kosmetyki wypadły w teście porównawczym z markami premium i polecaj je klientkom, w ciemno!

Kwiatowe inspiracje i zyski na wakacje. Promienne jak słońce, rześkie jak morska bryza, kwiatowe jak kwitnące ogrody -wybór zapachów na lato jest imponujący! Pomóż klientkom znaleźć ich zapachowy Ideał. 30 ml lub 50 ml do wakacyjnej walizki i na półkę, 100 ml - na dłużej. Jako uzupełnienie świetnie sprawdzą się mgiełki i perfumowane, lżejsze spraye. Im więcej sprzedasz, tym większy zysk dla Ciebie! Podkręć swoje zyski na lato! Odświeżające żele pod prysznic, płyny do kąpieli, pachnące mgiełki To must-have na lato! Podsuń klientkom kosmetyki do spakowania na wakacyjny wyjazd oraz nowość, kolekcję Getaway Dreams, która umili im oczekiwanie na urlop, przenosząc je na egzotyczną wyspę! Skorzystaj z okazji na zwiększone zapotrzebowanie na odświeżające kosmetyki i podkręć swoje zyski na wakacje!

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt