Avon Focus Kampania 7/2021 (lipiec 2021)

Pobierz Avon Focus 7/2021 w formacie pdfAvon Focus 7/2021 pdf

Jak konsultantka może wykorzystać prenumeratę? Moja przygoda z Avon zrodziła się z miłości do kosmetyków. Postanowiłam lepiej je poznać i złożyłam swoje pierwsze zamówienie u Konsultantki. Po pewnym czasie zarejestrowałam się w Avon, aby zamawiać bezpośrednio. Otrzymałam od liderki pakiet startowy próbki i katalogi, które rozdałam wśród rodziny i znajomych, żeby się nie zmarnowały... i wtedy się zaczęło! Telefony, zamówienia. Tak w końcu przestałam kupować dla siebie i zostałam prawdziwą Konsultantką! Jestem w Avon już ponad 3 lata, o od 4 sezonów także w Klubie Róży. Działam lokalnie, w Zielonej Górze i Lubsku, oraz zdalnie - również w innych miastach Polski. Moim głównym narzędziem jest drukowany katalog, który preferuje większość moich klientek. Odkryłam też prosty, ale bardzo skuteczny patent na dystrybucję broszur i pozyskanie nowych kupujących. Idąc na spotkanie z klientkami, zabieram ze sobą kilka katalogów, zapisuję na nich swój numer telefonu i wrzucam po drodze do skrzynek pocztowych. W ten sposób znalazłam kilka stałych klientek. Z tych powodów zdecydowałam się na prenumeratę. Dostaję więcej katalogów w atrakcyjnej cenie, a co więcej - nie muszę pamiętać o ich zamawianiu! Zapisuję się raz i przez kwartał co miesiąc otrzymuję wybrany pakiet. To duża oszczędność i wygoda! Prenumerata bardzo ułatwia mi działonie. Skorzystam też z zapisów na nią w lipcu. Zachęcam każdego do zwiększenia swojego komfortu pracy w tak prosty sposób.

Sprawdź, czym cię zaskoczy nowy program Działasz i masz. Teraz dostosowany do Waszych potrzeb i preferencji, tak aby jeszcze łatwiej zdobyć kosmetyki w atrakcyjnych cenach. Poznaj program w nowej odsłonie: 2 poziomy z nagrodami, 2 drogi do nagrody: kupuj przez Katalog lub spełnij warunek produktowy. Ty wybierasz jak chcesz zbierać zamówienia, by otrzymać upatrzona nagrodę. Masz ochotę na więcej? Odbierz zestaw 4 kosmetyków Avon Encanto Charming za 5,99 zł. Więcej ciekawych ofert na kolejne tygodnie kampanii znajdziesz w Klubie Avon.

Jak zwiększyć swoje zyski latem? Wbrew pozorom lato sprzyja sprzedaży: pragniemy koloru, blasku, chętniej pozwalamy sobie na przyjemności. Wykorzystaj to, by zwiększyć swoje zamówienia. Zaproponuj kosmetyki do makijażu, które idealnie spełnią potrzeby Twoich klientek: kolekcja Oh So Tokyo zachwyci je wielofunkcyjnością i kolorami, a Luxe - luksusowym blaskiem i ekskluzywnymi formułami. Kiedy pozwolić sobie na małe szaleństwo, jak nie latem? Latem mamy więcej energii i jesteśmy bardziej skłonni do próbowania nowości. Wykorzystaj to, aby zachęcić swoje klientki do przetestowania zupełnie nowych kolorów i zwiększyć swoje zamówienia! Jakie zapachy są popularne latem i zwiększą twoją sprzedaż? Najczęściej wybierane przez panie perfumy na lato to te, które maja lekka, kwiatowo-owocową nutę. Nadają delikatny zapach i jednocześnie dają chwilę wytchnienia od gorącego słońca. Panom z kolei śmiało polecaj orzeźwiające, energetyczne zapachy na bazie cytrusów lub z nutą drzewną. Wybierajcie wspólnie spośród różnych pojemności i formatów, by każdy znalazł swój ideał!

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt