Avon Focus Magazyn Kampania 7/2022 (lipiec 2022)

Pobierz Avon Focus 7/2022 w formacie pdfAvon Focus 7/2022 pdf

Sprzedaż na wakacjach. Co Ci pomoże? Podkręć letni nastrój z naszymi nowościami. Już od stycznia na podstawie swojej sprzedaży możecie osiągnąć jeden z sześciu fantastycznych poziomów w naszym programie lojalnościowym Avon Nagradza. Im wyższy poziom, tym większy rabat, korzystniejsze dostawy czy więcej próbek, nowości i nagród. Zależy nam, aby nagradzać Wasze zaangażowanie! Informacje o tym, na jakim jesteście poziomie i jakie przysługują Wam korzyści, znajdziecie w Klubie Avon, aplikacji Avon ON czy wiadomościach e-mail i SMS, które do Was wysyłamy. Każdy poziom ma inny rabat czy nagrody -jak się w tym odnaleźć? Koniecznie sprawdźcie, czy macie aktualne dane kontaktowe i wyrażoną zgodę na komunikację od Avon. Możecie to zrobić w Klubie Avon, klikając w MENU, a następnie „Moje konto" Do każdej i każdego z Was wysyłamy informacje o tym, jaki macie poziom, jaka jest Wasza sprzedaż i z jakich ofert dodatkowych możecie skorzystać. Warto być na bieżąco!

Nadeszło upragnione lato! A wraz z nim kolejna nagroda w naszym programie - torba chłodząca. Idealna na plażę lub spacer, by cieszyć się zimnym napojem lub świeżą przekąską. Nie może jej zabraknąć w Twojej kolekcji cytrynowych gadżetów na lato! Promuj wśród klientów/klientek niezbędne latem odświeżające kosmetyki do pielęgnacji ciała i odbierz ją za 1 zł! Zyskaj 143 zł z zapachami! Lato nie może się udać bez zapachów. odświeżających, radosnych i zmysłowych! Oferuj klient(k)om ich ukochane perfumy lub nowości: wody perfumowane Eau So Free i Eau So Loved we flakonikach 30 ml łatwych do spakowania na wakacje! Im więcej sprzedasz, tym więcej zyskasz: rabat 40 , 143 zł i 4000 pkt. w programie punktowym w Avon Nagradza.

Elegancja na wakacjach! Limitowana oferta na zapachy dla Niej i dla Niego: zrób zakupy za min. 200 zł w katalogu Lipiec i odbierz zestaw 2 zapachów za 45,99 zł lub jeden z nich za 27,99 zł. Oferta ważna tylko 15-21.07. Najlepsze kosmetyki w atrakcyjnych cenach. Kupuj, ile chcesz: do demonstracji czy na prezent i zwiększaj swoją sprzedaż! Wszystkie produkty są w cenie netto, która nie podlega rabatowi. Odkryj kolekcję Logo, która ułatwi Ci organizację pracy oraz zbudowanie profesjonalnego wizerunku. Korzystaj z wakacji i nie martw się o sprzedaż! Gdziekolwiek spędzasz wakacje - działaj bez ograniczeń, tak jak Ci wygodnie. Wystarczy, że masz ze sobą telefon lub laptop. Uwiecznisz piękne chwile na zdjęciach oraz odbierzesz i wyślesz zamówienia! Bez kartek, bez przepisywania, bez pomyłek i bez wstawania z leżaka.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt