Avon Focus Kampania 8/2021 (sierpień 2021)

Pobierz Avon Focus 8/2021 w formacie pdfAvon Focus 8/2021 pdf

Sukces w zasięgu ręki. Dołącz do grona Liderów i odbierz kluczyki do wymarzonego auta. Jak rozpoczęła się Twoja przygoda z Avon? To było 10 lat temu. Mieszkałam za granicą, chciałam mieć dostęp do tanich, a zarazem bardzo dobrych kosmetyków. Produkty Avon znałam, chociaż wcześniej nie używałam. Aby zaoszczędzić czas spędzany w sklepie na tłumaczeniu etykiet kosmetyków, znalazłam Liderkę, zostałam Konsultantką i zaczęłam zamawiać z katalogu Avon. Co sprawiło, że zdecydowałaś się zostać Liderką? Byłam rok Konsultantką, kiedy moje klientki zaczęły pytać o przywileje z tego tytułu. Widząc ich zainteresowanie i potrzebując dodatkowego dochodu, chciałam spróbować, czy sprawdzę się w tej roli. Jakie wg Ciebie są największe plusy bycia Liderką? Poznaję ciekawe osoby i uczestniczę w szkoleniach. Nie ukrywam, że jednym z głównych plusów jest możliwość zarabiania pieniędzy. Na początku nie są to duże sumy, ale można dojść to takich, które nas zadowolą. Avon oferuje wiele programów zarobkowych, nagrody pieniężne, rzeczowe. Skorzystałam z programu samochodowego i jestem szczęśliwą posiadaczką auta z logo AVON. W pracy Liderki cenię sobie niezależność: pracuję wyłącznie online, kiedy i gdzie chcę. Jaki wpływ na Twoje życie miał Avon? Dzięki pracy Liderki w Avon zobaczyłam, że nie ma rzeczy niemożliwych. Spełniłam wiele marzeń, w tym to o szybszym powrocie do kraju i kupnie domu. Twój największy sukces jako Liderki? Mój największy sukces to tytuł Najlepszego Lidera VIP na konferencji w 2017 r. oraz moja wspaniała grupa, która jest ze mną do dziś i z którą wspólnie odnosimy zwycięstwa. Każde zaproszenie na konferencję i wyjście na scenę to zaszczyt. Nie zapomnę do dziś też rozmów w garderobie z Patrycją Kazadi i Małgosią Kożuchowską. Co powiedziałabyś niezdecydowanym osobom? Na początku może to być dodatkowa praca i nie należy zrażać się porażkami, ponieważ prowadzą one do sukcesu. Jest to zajęcie idealne dla osób ambitnych i lubiących wyzwania, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Tak jak w moim przypadku, może stać się jedynym źródłem dochodu.

Jak z sukcesem sprzedawać zapachy w sierpniu? W sierpniu jeszcze cieszymy się latem, ale powoli zaczynamy też myśleć o powrocie do pracy czy szkoły. Wykorzystaj ten czas, by zaoferować klientom zapachy, które umilą im letnie okazje (jak rodzinne spotkanie, wyjście ze znajomymi czy ślub przyjaciół), a także powakacyjny powrót do obowiązków. Lato to także okres, kiedy próbujemy nowych rzeczy, dlaczego więc nie zapachów? Premierowe wody w kultowych kolekcjach LBD czy Full Speed czekają! Koniec lata nie oznacza końca przyjemności, jaką możesz czerpać z pielęgnacji ciała. Ciesz się nią bez ograniczeń, zachwycaj świetnym wyglądem i zdobądź ostatnie nagrody z motywem arbuza. Kojące nawilżanie. W czasie gorących letnich dni nasza skóra potrzebuje ekstradawki nawilżenia. By cieszyć się jak najdłużej jej kojącym działaniem warto wsmarować w skórę nawilżający balsam po każdej kąpieli czy prysznicu. Przyniesie skórze ulgę, przywróci jej miękkość i podkreśli piękną opaleniznę. Zaproponuj klientkom, by wybrały kosmetyki nawilżające, dzięki którym w łatwy i szybki sposób zaakcentują swoją letnią urodę. Wśród bogatej oferty balsamów, olejków i kremów do rąk i ciała bez trudu znajdą swój ulubiony produkt.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt