Avon Focus Magazyn Kampania 8/2022 (sierpień 2022)

Pobierz Avon Focus 8/2022 w formacie pdfAvon Focus 8/2022 pdf

Avon 30 lat w Polsce. Co udało się nam osiągnąć? Mała próbka, wielki efekt! Jak to działa? Nową kolekcję do makijażu poleca Adrian Świderski, makeup artist. Gdy 30 lat temu nasza firma zaczęła działać w Polsce, rzeczywistość wokół wyglądała zupełnie inaczej niż dziś. Internet dopiero raczkował, podobnie jak prywatna przedsiębiorczość po okresie PRL. Ale choć tak wiele się zmieniło, nasz cel pozostał dokładnie taki sam jak wtedy, gdy w 1992 r. drukowaliśmy w Polsce pierwszy katalog Avon. Celem tym było, jest i będzie tworzenie lepszego świata dla kobiet. To fundament, na którym opieramy nasz biznes i misja, która jest w sercu wszystkiego, co robimy. Chcemy, by Polki czuły się silne i niezależne. Chcemy wspierać ich przedsiębiorczość, odwagę i pomysły na sukces. Poprzez nasz model biznesowy pomagamy im nawiązywać cenne relacje i rozwijać się - nie tylko zawodowo. Nieustannie poszerzamy portfolio, aby każda Polka mogła czuć się pięknie, a za sprawą naszych programów społecznych wspieramy również ich zdrowie i poczucie bezpieczeństwa. 30 lat działamy razem na rzecz kobiet i planety. W Avon wierzymy, że każdy człowiek jest częścią świata i ma na niego realny wpływ. Dlatego dbałość o ludzi oznacza dla nas jednocześnie troskę o planetę. Zobacz, co wspólnie robimy dla kobiet i dla Ziemi, by razem uczynić nasz świat lepszym. Opowiedz o tym swoim klientkom, bo naprawdę mamy się czym chwalić.

Im wyższa sprzedaż tym większa nagroda! Wybierz swój zestaw za zamówienie w kampanii. Nowość z kampanii lub zestaw z poziomu srebrnego Konsultantki/Konsultanci z poziomu minimum złotego mogą wybrać albo nowość z kampanii za 9,99 zł, albo zestaw z programu Działasz i masz z poziomu srebrnego za 9,99 zł - bez warunku! Już od tej kampanii możesz wymienić swoje punkty na nagrody! To już półmetek w III kwartale programu punktowego. Jeszcze zbierzesz punkty by odebrać wymarzone nagrody. Jak działa program punktowy? Program jest skierowany do Konsultantek/ów z poziomu minimum złotego. Punkty możesz zbierać cały III kwartał, w kampaniach Lipiec - Wrzesień. Zebrane punkty wymieniasz na nagrody w kampaniach Sierpień - Październik. Po zamknięciu kampanii Październik niewymienione punkty z III kwartału dla poziomu Złotego i Platynowego zostaną skasowane. Dla osób, które utrzymają poziom minimum diamentowy przez cały rok, mamy dodatkowy bonus! Niewykorzystane punkty z poszczególnych kwartałów będą się sumować, dzięki czemu odbierzesz jeszcze lepsze nagrody!

Podkręć swoje zyski z nową kolekcją do makijażu i kosmetykami z serii Luxe! Wykorzystaj ostatni miesiąc wakacji i zaproponuj klientkom przebojowy, letni makijaż! Nowa kolekcja Sunset Beats to feeria kolorów i efektów, którym nie można się oprzeć. Komponuj z kosmetyków atrakcyjne zestawy i zgarniaj większe zyski oraz rabat 35%! Wysoka jakość i modne zapachy przyciągają większe zyski! Promuj najmodniejsze perfumy na lato, stworzone z wysokiej jakości składników, a zyski same do Ciebie przyjdą! Łatwe do spakowania zapachy Eau So Free lub Eau So Loved, nowe perfumy Little Black Dress Lace lub nasze zapachowe legendy: delikatną Luminatę, eleganckie Luck i TTA albo zmysłowe Attraction. Szeroki wybór perfum zaspokoi potrzeby wszystkich Twoich klientów i napełni Twoją kieszeń.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt