Avon Focus Magazyn Kampania 9/2022 (wrzesień 2022)

Pobierz Avon Focus 9/2022 w formacie pdfAvon Focus 9/2022 pdf

Czy znasz wszystkie możliwości Focusa? Sprawdź! Zmarszczki na wrażliwej skórze? Kosmetyki Anew Ci pomogą. Chcesz mieć więcej zadowolonych klientów? Konsultantki, które pracują wielokanałowo, łącząc katalog i aplikację Avon ON, zyskują do 60% wyższą średnią sprzedaż. Nie jest to jednak efekt natychmiastowy. Należy wiedzieć i rozumieć, że tylko regularne działonie przynosi wynik. Dlaczego warto wtoczyć do swoich działań aplikację Avon ON? Aplikacja Avon ON umożliwia Ci dotarcie do większej grupy osób. Jednym kliknięciem sprawdzasz informacje o najlepszych, najnowszych i limitowanych promocjach (niektóre są dostępne tylko online, nie znajdziesz ich w katalogu). Jednym kliknięciem także dzielisz się nimi z klientami, udostępniasz posty lub Katalog w mediach społecznościowych, na forach lub w prywatnych wiadomościach do znajomych. Aplikacja Avon ON w połączeniu z pracą z katalogiem poszerza Twój zakres działania, pozwalając Ci być wszędzie tam, gdzie są Twoi obecni, ale i potencjalni klienci. Udostępniając informacje o produktach Avon, ich właściwościach i efektach, zwiększasz swoje szanse na to, oby klient sam mógł znaleźć nasz produkt i Ciebie, żeby ten produkt móc kupić. Tego dziś oczekują klienci - mieć niezbędne informacje o produkcie i marce w dowolnym miejscu, do którego zajrzą. Dlatego warto być w kilku miejscach jednocześnie i czerpać z tego jak największe korzyści. Sprawdź, że to działa – zacznij już dziś.

Zadbaj o świetne relacje z klientami. 7 złotych zasad obsługi klienta to: Szybkość działania; Elastyczność; Zainteresowanie potrzebami; Indywidualne podejście; Uprzejmość i życzliwość; Rzetelność i terminowość; Dobre relacje posprzedażowe. Jak to zrobić ? Udostępniaj Katalog przy okazji każdej nowej oferty. Dodawaj spersonalizowane rekomendacje oraz informacje o ofertach i kosmetykach wybieranych przez poszczególnych klientów. Twórz i udostępniaj posty w mediach społecznościowych. Zrób zdjęcie, nagraj filmik lub skorzystaj z gotowych postów w Avon ON, by przyciągać uwagę i na bieżąco informować o aktualnych ofertach. Bądź w stałym kontakcie z klientem. Doradzaj, podpowiadaj, wyjaśniaj, przypominaj się. Wysyłaj zamówienia bezpośrednio do klientów. Dodaj do zamówień kod 99093. Do wszystkich wysłanych w ten sposób zamówień dołączymy kolejny katalog i próbkę nowości za darmo. Skontaktuj się z klientem po dostawie. Zapytaj o Jego wrażenia i opinię o produktach. Wykorzystaj tę okazję do przedstawienia kolejnej oferty, np. odnosząc się do próbki, jaką klient otrzymał w zamówieniu.

Zamów pakiet katalogów, a Twoja sprzedaż poszybuje w górę! Czy wiesz, że… Z każdego dodatkowego katalogu sprzedajesz dodatkowe 3 kosmetyki. Konsultantki/Konsultanci, którzy kupują więcej katalogów, mają do 110% większą średnią sprzedaż. 68% klientów, którzy oglądają drukowany katalog, zamawia z niego! Wybierz swój pakiet katalogów w Klubie Avon. Jak wykorzystać katalogi do zdobycia klientów i zamówień? Zapisz na nich swoje dane kontaktowe i zostawiaj je tam, gdzie przewija się wiele osób: miejsce pracy, salony fryzjerskie i kosmetyczne, kluby fitness, przedszkola, szkoły, poczta, lokalne centra handlowe. Świetnym pomysłem jest też wrzucanie katalogów do skrzynek pocztowych sąsiadów i znajomych z okolicy. Im większa sprzedaż, tym większa nagroda! Zyskaj ponad 190 zł z zapachami. Powrót z wakacji nie musi oznaczać końca przyjemności! Wyzwania i obowiązki umili np. nowy zapach na nowy sezon. Może przywołać wspomnienia z wakacji, inspirować, motywować do działania. Sprawdź na sobie i poleć klient(k)om najlepsze zapachy dla nich. We flakonach, perfumetkach, zestawach. Możesz zdobyć aż 40% rabatu i ponad 190 zł zysku!

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt