Avon Katalog Kampania 1, styczeń 2024

Pobierz Avon Katalog Kampania 1, styczeń 2024 w pdfAvon Katalog Kampania 1, styczeń 2024 pdf

Nieustający blask dzięki mocy witaminy C z 30 pomarańczy w 1 buteleczce serum. Promienne spojrzenie jak po dobrze przespanej nocy. Rozświetlający krem pod oczy pomoże Ci zmniejszyć widoczność cieni pod oczami, doda spojrzeniu blasku, a Tobie - energii do działania. Poczuj, że możesz wszystko! Nic cię nie zatrzyma! Z kompleksem C, antyoksydantami i technologią korygującą cienie pod oczami. Od razu: Energizuje i rozświetla skórę. Przy regularnym stosowaniu: 9 na 10 osób potwierdza, że zauważalnie zmniejsza cienie pod oczami. Serum do twarzy z czystą, ustabilizowaną 10% witaminą C dla skóry pełnej blasku, który nakręci Cię do działania? My jesteśmy za! Natychmiast: Zmęczona cera zyskuje świeży, świetlisty i promienny wygląd. Po 1 tygodniu: Twoja skóra wygląda lepiej i zdrowiej. Pielęgnacja rozświetlająca. Poczuj, że możesz wszystko! Ciesz się natychmiastowym promiennym blaskiem dzięki połączeniu nowego kremu pod oczy z rozświetlającym serum. Gotowa, by wejść na wyższy poziom w pielęgnacji skóry?

Satynowy kolor bez wysuszania ust. Lubisz satynowe szminki, ale nie lubisz uczucia suchych ust? Ta szminka daje satynowy kolor, nie wysusza, a do tego jest bardzo trwała. Wypróbuj trik. Jesteś fanką naturalności? Wklep szminkę w usta opuszkiem palca, a uzyskasz delikatniejszy, lżejszy efekt. Supertrwała i superlekka zarazem. Myślisz, że każda szminka w płynie wysusza usta i wygląda ciężko? Nie! Ta superlekka szminka zapewnia komfort i naturalność przy zachowaniu pełnej trwałości. 10 godzin trwałości i uczucie lekkości dla ust. Satynowo-matowe kolory o naturalnym, średnim kryciu. Nie wysusza ust, nie ściera się i nie zbiera w ich załamaniach. Twój sekretny sposób na kształtne usta. Obrysowanie ust konturówką o nasyconym kolorze to profesjonalny trik, który dodaje im objętości. Precyzyjnie podkreśla i modeluje kształt ust oraz zapobiega rozmazywaniu się szminki.

Ponad 20% ze sprzedaży naszych produktów pomaga budować lepszą przyszłość dla kobiet. Za każdym razem, gdy kupujesz w Avon serum, szminkę czy inny ulubiony kosmetyk, wspierasz ponad 5 milionów przedsiębiorczych kobiet, by zwiększały swoje zarobki i zmieniały swoje życie na lepsze. Twój każdy zakup to nasza wspólna inwestycja w miliony kobiet by pomóc im się rozwijać, zarabiać i znaleźć w sobie siłę!

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
  • Kontakt