Katalog Avon 13/2020 (24.09.2020-14.10.2020)

Pobierz katalog Avon 13/2020 w formacie pdfKatalog Avon 13/2020 pdf

Reguły? Gram według własnych zasad! Odkryj nowości z bestsellerowej kolekcji Far Away Rebel & Diva. Tylko popatrz, jak inspiruję innych i sprawiam, że chcą mnie naśladować. Jestem zagadką i lubię to! Tylko popatrz, jak olśniewam tajemnicą wszystkich, których spotykam na swojej drodze. Spełniam swoje marzenia. Tylko popatrz, jak odważnie zmieniam egzotyczne sny w rzeczywistość. Myślisz, że go znasz? Odkryj jego mroczną stronę z wodą toaletową Avon Black Suede.

Myślisz, że widziałaś dobrą okazję? Teraz w katalogu Avon nawet do 85% taniej. Odżywię twoje włosy mocą olejków - bez obciążania i sklejania. Oczyszczam i wygładzam skórę - dzięki mocy koreańskiego węgla drzewnego. Nawilżę Twoją skórę i dodam jej energii - w kilka sekund! Sprawię, że będziesz się rumienić - zawsze i wszędzie. Peonia, wanilia i gruszka - moje nuty mają moc olśniewania. Moja moc odświeżenia Twój prysznic w przyjemność zmienia.

Robię wrażenie. A jaka jest Twoja supermoc? 60 sekund i mój manikiur ma moc olśniewania. Lubię jak wszyscy patrzą. Moja kredka daje mi moc przyciągania uwagi. Moja pewność siebie to moja tarcza. Dzięki pokładowi do twarzy od Avon teraz mam moc perfekcji i ochrony w jednym. Perfekcja: lekkie-średnie krycie nadaje skórze naturalnie zdrowy wygląd. Nawilżenie: podkład nawilża skórę przez 24h, nawet po demakijażu. Ochrona: Kompleks Clima z witaminami A, C, E, antyoksydantami i SPF 50 chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi. Myślisz, że wiesz co to blask? Patrz jaki blask daje skórze moc witaminy C.

Myślisz, że znasz Avon? Pomyśl jeszcze raz. Nie spodziewasz się tego, co zobaczysz. Tak, to właśnie my. Od sprzedaży perfum „od domu do domu" do perfumeryjnej marki nr 1 na świecie, sprzedającej wielokanałowo dla twojej wygody. Od zwykłego słoiczka kremu, do przełomowego odkrycia Protinolu. Od zapewnienia kobietom możliwości zarabiania w czasach, gdy nawet nie miały prawa do głosowania do miliardowych donacji na kobiece fundacje. 135 lat innowacji, budowania relacji, wsparcia dla kobiet, unikalnego podejścia do piękna. A to dopiero początek.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
  • Kontakt