Avon Katalog Kampania 2, luty 2023

Pobierz Avon Katalog Kampania 2, luty 2023 w formacie pdfAvon Katalog Kampania 2, luty 2023 pdf

Avon przedstawia Eve Become jedyny w swoim rodzaju zapach, który zmienia się razem z tobą. Inspirowany pięknem przemiany motyla. Ten zapach rozwija się razem z tobą, by stać się najpiękniejszą wersją siebie. Inspirowany i współtworzony z kobietami. Jestem w wieku, który kojarzy się z przemianą, więc praca nad projektem Eve była dla mnie szczególnie interesująca... To było jak ciepłe zaproszenie do kreatywnego bycia sobą. Ekskluzywny akord gardenii: Z innowacyjną molekułą piżmową, dzięki której nuta gardenii jaśminowatej rozwija się razem z tobą od radosnej do zmysłowej, zapewniając inne, coraz piękniejsze doświadczenie zapachowe za każdym razem, gdy ją poczujesz. Odważny, wyrazisty zapach, który dodaje mi pewności siebie. Ekskluzywny akord jaśminu: Z soczystą nutą czarnej porzeczki i kwiatów jaśminu, których na pozór delikatne płatki kryją w swoim sercu niesamowitą moc i odurzający aromat dodający ci pewności siebie. Moje pierwsze tak osobiste perfumy, które łączą się z moją skórą, tworząc unikalny zapach. Ekskluzywny akord białego piżma: Dzięki połączeniu z bogatym bukietem nut kwiatowych i swojej intensywności białe piżmo jest wyczuwalne w każdej warstwie kompozycji perfum. Idealnie łączy się z twoją skórą i rozwija w harmonii z nią, tworząc unikalny i trwały zapach. Pielęgnacja ujędrniająca, dzięki której uwierzysz, że wiek to tylko liczba. Zapach, który przywraca wiarę w prawdziwą miłość. Rozgrzej wasze serca prezentami, które potęgują przyciąganie. Walentynkowa okazja od Avon tylko dla Ciebie! Legendarna Szminka Z Efektem Crème.

Ty + Avon = Wielka, nieskończona inspiracja. Już od dawna, zanim w ogóle powstał Internet, tworzymy autentyczny, inspirujący networking - łączymy kobiety z różnych środowisk, tworzymy fantastyczną przestrzeń do dzielenia się pomysłami na piękno i równocześnie do rozwoju kobiet. To pozytywna energia, relacje na całe lata, historie większych i mniejszych sukcesów i nieskończone możliwości dla każdej z Was! A na Walentynki, i nie tylko, życzymy Wam mnóstwo ciepła, miłości i najpiękniejszych inspiracji na co dzień! Okazja miesiąca: Zimowa rozgrzewka dla twoich zmysłów. Zimowe sos dla twoich dłoni i ust. Avon Power Stay supertrwały kremowo-pudrowy podkład w kompakcie 3 w 1. Wygląda jak świeżo nałożony przez 18h z ochroną pigmentu FreshWear dla niezmiennie perfekcyjnego efektu przez cały dzień. Wodoodporny, nie zostawia śladów i nie ściera się przetrwa w każdych warunkach, bez żadnych poprawek. Lekka oddychająca formuła z ekstraktem z granatu i witaminą E, zapewnia skórze uczucie komfortu i naturalności kontrola świecenia i maskowanie niedoskonałości ze stopniowalnym, średnim kryciem. Odkryj kolekcję świetlistych zapachów, które rozwijają się w miarę upływu dnia i rozkwitają wraz z tobą. Już jedna kropla wniesie w twoje życie więcej światła! Odkryj kolekcję męskich i nowoczesnych zapachów, które wznoszą pewność siebie na wyższy poziom. Odkryj kolekcję żeli pod prysznic, które oczyszczają skórę, pozostawiając na niej subtelny zapach i uczucie długotrwałej świeżości.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
  • Kontakt