Katalog Avon kampania 3, marzec 2022

Pobierz katalog Avon kampania 3, marzec 2022 w formacie pdfKatalog Avon kampania 3, marzec 2022 pdf

Rozmiar ma znaczenie. Długość i objętość – teraz możesz mieć wszystko. Wypróbuj naszą przełomową technologię dla rzęs! Avon Tusz Legendary Lengths. Zobacz do 50% więcej długości i 3x więcej objętości. Unikalne polimery nowej generacji gromadzą się na końcówkach rzęs dla efektu wydłużenia, jakiego jeszcze nie było! Nowa wydłużająca stożkowa szczoteczka. Rozdziela i podkreśla nawet trudno dostępne rzęsy i idealnie rozprowadza tusz na całej ich długości. Bez grudek, rozmazywania i osypywania, całodzienna trwałość.

Brwi mają znaczenia! Wybierz swój efekt. Wymodelowane - krawędzią kredki stwórz kontur brwi, a szerszą częścią wypełnij je kolorem. Trwałe - flamaster z potrójną końcówką dla trwałego efektu brwi jak z salonu. Ombre - 3 kolory do profesjonalnej stylizacji brwi metodą cieniowania. Superokazja od Avon! Wystylizuj brwi nową kredką już za 17,99 zł. Mikrocienka kredka do brwi, tylko 2 mm, nasza najcieńsza końcówka rysuje kreseczki imitujące włoski brwi, dając bardzo naturalny efekt. Demakijaż ma znaczenie! Wybierz swój wariant. Głęboko oczyszcza pory bez uczucia napięcia, rozpuszcza makijaż i koi skórę. Rozpuszcza i usuwa makijaż i nadmiar sebum, przywraca skórze matowy wygląd. Idealny do demakijażu i oczyszczania całej twarzy. Idealny do odżywczego i nawilżającego demakijażu tworzy. Dwufazowa formuła doskonale zmywa wodoodporny makijaż. Kremowa formuła delikatnie zmywa makijaż i daje skórze uczucie odżywienia.

Już od 30 lat Avon nieustannie zbliża Polki. Jesteśmy z Polkami od chwili, gdy niczym nieskrępowana przedsiębiorczość stała się możliwa w Polsce. Avon to ogromna społeczność przedsiębiorczych i odważnych kobiet z całego świata, do których przez 30 lat dołączyły ponad 2 miliony Konsultantek Z Polski. Jesteśmy prekursorami autentycznego networkingu. Nasza sieć społecznościowa połączyła kobiety z różnych światów i środowisk, na długo przed powstaniem mediów społecznościowych. Dobro kobiet jest w naszym DNA. Dbamy o ich zdrowie i bezpieczeństwo, prowadząc głośne kampanie społeczne - przeciw przemocy i na rzecz profilaktyki raka piersi. A pielęgnowanie relacji jest dla nas tak samo ważne jak wspieranie Was w dążeniu do piękna. Wierzymy w lepszy świat dla kobiet. I dla nas wszystkich.

Top zapachy od Avon na prezent dla Ciebie na Dzień Kobiet. By w muszli powstała perła, potrzeba wiele siły. Jednak gdy klejnot jest gotowy, jego czar olśniewa każdego. Otocz się aurą niezwykłego piękna i zachwycaj świat niczym perła. Prawdziwa esencja błogiego relaksu i wyciszenia, inspirowana świetlistością turkusowej wody. Zapach pełen nut kwitnących acai, ze świeżym, kwiatowym sercem z białej frezji i modnego akordu soli morskiej, zmieszanych z intrygującym drewnem i zroszonym mchem.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
  • Kontakt