Avon Katalog Kampania 4, kwiecień 2023

Pobierz Avon Katalog Kampania 4, kwiecień 2023 w pdfAvon Katalog Kampania 4, kwiecień 2023 pdf

Wiem, że miłość przyjdzie sama, a ja cieszę się życiem tu i teraz. Avon przedstawia Today Tomorrow Always Wonder - najświeższy zapach w kolekcji TTA. Zapowiedź miłości zaklęta w pąkach neroli, tuż przed rozkwitem. Pąki neroli o zapachu świeższym i bardziej rześkim niż w pełni rozwinięte kwiaty, dopełnione musującą nutą bergamotki i trwałym ciepłem drewna cedrowego. Sekret jakości: Świeże, ręcznie zbierane pąki neroli to najwyższej jakości składniki naturalne, które uzyskały wyróżnienie Orpur™ (dosłownie „czyste złoto”) stworzone przez markę Givaudan i przyznawane przez ekspercką komisję Orpur™. Płatki neroli połączone z urzekającą nutą frezji i jedwabistego piżma idealnie oddają piękno rodzącej się miłości. Aby otrzymać 1 kg olejku eterycznego potrzebnego do produkcji perfum TTA, wykorzystujemy aż 1,3 miliona płatków neroli. Prawdziwa miłość, która tworzy najpiękniejsze wspomnienia. Do tworzenia perfum używamy zbieranych ręcznie o świcie neroli kwitnących w kwietniu i jeszcze tego samego dnia pozyskujemy z nich esencję najwyższej jakości. Poczuj, jak wracają romantyczne chwile dzięki nutom neroli i ponadczasowym składnikom, które przywołują najpiękniejsze wspomnienia.

Ziemię kochamy najbardziej na świecie. Ziemia to nasz jedyny dom - nie mamy innej planety. Dlatego działamy odpowiedzialnie, by okazać jej miłość i szacunek. Dołącz do nas! Razem możemy sprawić, że ziemia stanie się lepszym miejscem do życia! Avon zmniejszył operacyjną emisję co2 o 4,5%, przekraczając nasz założony cel o 1%. Nasz wskaźnik recyklingu wyniósł 97,04% - tyle odpadów zostało przekazanych do ponownego wykorzystania. Całkowity wskaźnik redukcji odpadów w fabrykach i centrach operacyjnych wyniósł 11%. 80% naszych opakowań nadaje się do ponownego użycia, do recyklingu lub do kompostowania. Zużycie wody zmniejszyliśmy o 12%.

Obudź kobiecy urok swoich ust dzięki Avon Mid-Season Sale. Odżywczy olejek do ust natychmiast zwiększa nawilżenie ust do 3 razy, nadaje subtelny kolor i połysk. Ultraodżywczy błyszczyk z olejkiem jojoba i witaminą E dla efektu ultralśniących i odżywionych ust. Obudź młodzieńczy blask swoich oczu. Podwójny program liftingujący okolice oczu. Skóra wokół oczu odzyskuje jędrniejszy i bardziej napięty wygląd już po 2 dniach. Podwójny system rozjaśniający okolice oczu. Widoczność cieni pod oczami oraz przebarwień zaczyna się zmniejszać już po 2 dniach. Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy dla cery wrażliwej. Koi wrażliwą skórę, zmniejsza zaczerwienienie i widoczność zmarszczek. Czy wiesz, że skóra wokół oczu jest cieńsza i bardziej delikatna, dlatego potrzebuje specjalnej pielęgnacji, która zapewnia widoczne efekty bez podrażnień. Zestaw do pielęgnacji okolic oczu idealny do stosowania przed aplikacją kremów pod oczy.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
  • Kontakt