Katalog Avon 6/2020 (09.04.2020-29.04.2020)

Pobierz katalog Avon 6/2020 w formacie pdfKatalog Avon 6/2020 pdf

Już nie idę na hybrydę! 7 dni efektu hybrydy jak z salonu, bez skutków ubocznych. Bez niszczenia paznokci dzięki bezpiecznej formule zapewniającej paznokciom efekt wzmocnienia. Bez szkodliwej lampy UV, schnie naturalnie i bezpiecznie dla paznokci. Bez problemów ze zmywaniem – zmywa się jak zwykły lakier. Profesjonalne akcesoria od Avon na start. Podwójny przyrząd do skórek – jedna końcówka do odsuwania, a druga do usuwania. Precyzyjne nożyczki pozwalają nadać paznokciom idealny kształt. Cążki do szybkiego i precyzyjnego wycinania skórek. Wygodny szeroki pędzelek dopasowuje się do kształtu paznokcia i ułatwia malowanie. 26 nowych odcieni – wypróbuj trendy połączenia! Dla nierównych, matowych paznokci zastosuj wzmocnienie i wygładzenie ze złotem. Dla krótkich i łamliwych paznokci wypróbuj wspomaganie wzrostu i odbudowę z witaminami. Dla suchych, zaniedbanych skórek Avon przygotował regenerację z kwasami AHA. Dzięki sprayowi przyśpieszającemu wysychanie błyskawicznie wysuszyć paznokcie w 60 sekund.

Naszą obsesją jest innowacja. Avon jako pierwszy na świecie zastosował stabilną witaminę C. Jako pierwsi wprowadziliśmy również na masowy rynek stabilne formy retinolu i kwasów AHA. Mamy na swoim koncie 750 patentów, w tym rewolucyjną cząsteczkę Protinol - następcę retinolu. Teraz pierwszy raz w świecie Avonu wprowadzamy zupełnie przełomową esencję perfum w żelowej ultratrwałej formule i nowe, rewelacyjne żelowe lakiery do paznokci. Innowacja to nie tylko nasza pasja. To nasza obsesja.

Zadbaj o siebie na wiosnę! Zmiękczaj, potrzebujące uwagi po zimie, dłonie, łokcie i skórę stóp. Dostarczaj skórze składników odżywczych i nawilżaj ja, a będzie idealnie przygotowana na wiosnę. Świętuj swoje wiosenne odrodzenie wraz z pierwszym kwitnieniem magnolii. Wyglądaj świeżo, dzięki Avon podkładowi gotowemu na wszystko, który przetrwa od świtu do świtu. Wygląda jak świeżo nałożony przez 24h. Nie ściera się i nie zostawia śladów. Lekka, oddychająca formuła. Poczuj radość bycia sobą, pachnąc perfumami o 8-godzinnej trwałości. Rozkoszuj się kremowym żelem pod prysznic z drogocennymi olejkami. Rozkoszna czy rozmarzona wybierz zapach i swój nastrój. Harmonijna lub prowokująca - co powinny mówić twoje perfumy.

Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska.
Kontakt