Avon Katalog Kampania 8, sierpień 2024

Pobierz Avon Katalog Kampania 8, sierpień 2024 w pdfAvon Katalog Kampania 8, sierpień 2024 pdf

Pełne pogrubienie, maksymalne podkręcenie, utrwalone na cały dzień. Stwórz look Cleo i odkryj najlepsze ceny tego roku – aż do 50% taniej! Nowy wymiar uniesienia rzęs! Formuła Lift'n'Lock Wondercurl z polimerami, zapewnia rzęsom pogrubienie, uniesienie i podkręcenie, które trwa cały dzień. Wygięta szczoteczka Wondercurl chwyta i podkręca każdą rzęsę dla maksymalnego uniesienia od nasady aż po końce. Podkręcająco-unoszący tusz do rzęs WonderCurl unosi rzęsy na cały dzień co potwierdza 89% kobiet. Pielęgnujący podkład-SERUM nawilża, chroni dzięki SPF 30, wyrównuje koloryt i nadaje skórze zdrowy, promienny wygląd. Matowy kolor i nawilżenie ze środkiem wypełnionym kwasem hialuronowym i z SPF 10. Lśniący kolor i nawilżenie ze środkiem wypełnionym kwasem hialuronowym i z SPF 20.

Rozpromieniona letnią beztroską. Przenieś się na spokojne wybrzeża Malediwów - ten promienny, orzeźwiający zapach zabierze cię tam w kilka chwil. Odkryj nasz nowy, świeży zapach na lato! Ożywcza eksplozja świeżej bergamotki i czystej, świetlistej mangnolii, zrównoważona ciepłą, drzewną nutą wetiweru. W aurze światła. Olśniewaj wewnętrznym blaskiem z nutą bergamotki, róży i aromatem drewna tekowego. Czy znasz nasz kultowy promienny zapach idealny na lato? Świetlisty zapach, który rozwija się w miarę upływu dnia i rozkwita wraz z Tobą, wnosząc w twoje życie więcej światła.

Nasza konturówka nr 1 w nowym metalicznym wydaniu. Dodaj oczom hipnotyzującej głębi konturówką w sześciu nowych metalicznych kolorach. które przyciągają spojrzenia. Ultrawyrazista bogaty wybór intensywnych kolorów o całodniowej trwałości. Ultraprecyzyjna wykręcana końcówka dla idealnej precyzji za każdym razem. Ultrałatwa w użyciu kremowa, nierozmazująca się formuła dla gładkiej i łatwej aplikacji. Eyeliner i kredka 2 w 1. Wodoodporny eyeliner do precyzyjnych kresek. Wodoodporna żelowa kredka do podkreślania oczu. Używaj razem lub osobno. Kredka z gąbeczka. Miękka formuła z masłem shea dla gładkiej aplikacji. Wyrazisty, trwały efekt. Z gąbeczką idealną do smoky eye. Supertrwały eyeliner 24h. Rysuje czarne ultramatowe kreski. Z precyzyjną końcówką: nakłada się gładko i bez przerywania. Wodoodporny, nie rozmazuje się i nie kruszy. Perfekcyjna kreska tuż przy linii rzęs? Ten eyeliner to potrafi! Narysuje ją szybko, precyzyjnie i na cały dzień.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
  • Kontakt