Avon Minikatalog 13-14/2019 Zbuduj bazę czyli co jest niezbędne w szafie (05.09.2019-16.10.2019)

Avon Minikatalog 13-14/2019 pdfAvon Minikatalog 13-14/2019 pdf

Zbuduj bazę czyli co jest niezbędne w szafie. Zbierz kolekcję rzeczy niezbędnych w garderobie, a posłuży ci ona jako baza do dziesiątek stylizacji. Uzupełnij szafę elementami, które każda kobieta koniecznie musi posiadać, elementami, które sprawią, że kompletowanie stroju przed wyjściem stanie się proste jak nigdy. Stwórz swoją własną szafę kapsułową, a z łatwością przygotujesz stylizacje na dowolną okoliczność.

Musisz to mieć: mała czarna. Elementarny składnik ultrakobiecej stylizacji, zarazem niezwykle praktyczne rozwiązanie. Pasuje do prawie każdej życiowej sytuacji, od codziennych zajęć, przez formalne do oficjalnych, wymagających elegancji najwyższej próby. Zróżnicowanie zapewni ci żonglerka dodatkami. Skórzana kurtka czy sportowe buty dadzą diametralnie odmienny efekt niż perły i szpilki.

Czarne, klasyczne spodnie to uniwersalny element garderoby. Coś, co możesz połączyć z niemalże wszystkim, by stworzyć bardzo różne stylizacje. Świetnie pasują do baletek, lakierków czy efektownej apaszki w kwiaty. Zestaw je z t-shirtem bądź z golfem i ciesz się ekstremalnie odmiennymi lookami.

Musisz to mieć: najprostsze jegginsy. Jegginsy są idealną podstawą miliona możliwych stylizacji. Są wygodne, korzystne dla każdej figury i, jak wszystko, co z dżinsu, sprawiają, że każdy wygląda w nich trochę jak gwiazda rocka. Z łatwością dodasz im klasy, łącząc je z eleganckimi dodatkami, jak czarna, skórzana kurtka i szpilki. Za to kiedy włożysz do nich sportowe buty, otrzymasz swobodny, bezstresowy look.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt