Avon Minikatalog 3-4/2016. Zostań doskonałą panią na wiosnę. (11.02.2016-23.03.2016)

Avon Minikatalog 3-4/2016 Wiosna okładka pdfAvon Minikatalog 3-4/2016 Wiosna pdf

Suplement na wiosnę 2016, nowe inspiracje. Zostań doskonałą panią na wiosnę. Gotowe na wiosnę? Zima właśnie się kończy. Przejrzyj dokładnie nasz minikatalog oraz działaj wedle 5 działów z poradami, żeby rozpocząć nowy sezon w doskonałej formie!

1. Ćwicz z łatwością. Trening w zdrowym stylu! Zacznij własny trening od nowych dodatków, pełnych jaskrawych odcieni. Zwróć na siebie uwagę w mieszkaniu lub w klubie fitness! Stanik sportowy w nowych neonowych kolorach! Komfort na głównym miejscu. Styl sportowy jest coraz bardziej powszechny. Wymień swoje ukochane szpilki na buty sportowe i biegaj. Trening nie musi być nudny! Czy oglądając hula hoop przypomina ci się twoja szkoła? Obecnie hula hoop powraca do łask! Trenuj i odkryj łatwą metodę na płaski brzuch. Twoja własna siłownia. Zadbaj o własną sywletkę w mieszkaniu! Proste w zastosowaniu przyrządy uatrakcyjnią twój trening. Połącz przyjemne z skutecznym. Włóż bardzo miękki oraz przyjemny komplet, włącz swój ukochany program w telewizji i odpocznij po ćwiczeniach!

2. Przyrządź smaczne potrawy. Magia w twojej kuchni. Avon prezentuje nową linię Kitchen Magik, pełną rozsądnych rozwiązań oraz eleganckich programów do twojej kuchni. Spraw, żeby gotowanie było proste, energiczne oraz zaskakujące - doświadcz magii! Więcej artykułów Kitchen Magik już w kolejnym minikatalogu!

3. Bądź barwna oraz elegancka. Wymarzony szczupły wizerunek bez wyrzeczeń. Dżinsy wygodne jak legginsy! Legginsy i spodnie są niezbędne w twojej szafie. Dzięki nim twoja postawa jest wymodelowana oraz robi wrażenie! Stylowe akcesoria pod ręką! Avon oferuje konkretne artykuły, które gwarantują wygodę i atrakcyjny wizerunek. Atrakcyjne i wygodne - czyli to, co jest obowiązkowe dla dowolnej pani! Najmodniejsze style na wyciągnięcie ręki! Nie potrzebujesz wymieniać wszystkich dodatków oraz ubrań, żeby przygotować oryginalny wizerunek! Wystarczy tradycyjny kuferek w zdecydowanym żółtym kolorze!

4. Wybierz modelującą bieliznę. Dla pań, które lubią wygodę. Okres na miłą chwilę w twoim domu! Gwarancja wygody oraz pewności siebie dzięki naszej wygodnej oraz bezszwowej bieliźnie. Dla pań, które lubią zmysłowy wizerunek. Poznaj luksusową bieliznę od Avonu. Nie tylko kształtuje ona twoje ciało oraz ukrywa niechciane niedoskonałości, ale zapewnia kobiecy oraz zmysłowy wizerunek!

5. Odśwież własny dom na wiosnę. Wszystko w najwłaściwszym układzie. Wszędzie dobrze, jednak w mieszkaniu świetnie. Spraw, żeby twoje mieszkanie wyglądało jeszcze przytulniej dzięki prostym, ale również pięknym akcesoriom. Przygotuj swoje domowe spa! Zrelaksuj się oraz zadbaj o siebie. Nie potrzebujesz płacić ogromnych sum pieniędzy, przygotuj swoje indywidualne domowe SPA!

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt