Avon Minikatalog Dodatek na Święta Kampania 11, Listopad 2021

Okładka Avon Minikatalog Dodatek na Święta Kampania 11, Listopad 2021Avon Minikatalog Dodatek na Święta Kampania 11, Listopad 2021 pdf

Gotowa na Święta? Pomysły na prezenty i gwiazdkowe stylizacje. Szykuj się na arktyczne noce. Szykuj się na sny o Gwiazdce. Dobre rodziny śpią spokojnie i śnią o tym samym. Niech robią to w pasujących piżamach. Szykuj się szerzyć gwiazdkowy nastrój. Szykuj się na świąteczną drzemkę. Otulę cię relaksującym zapachem, dzięki któremu się uśmiechniesz - kompozycją nut skórki pomarańczowej i goździków. Poczujesz, że nadeszły Święta. W Celessence uwielbiamy opracowywać produkty, które zaskakują i zachwycają konsumentów, dlatego współpraca z firmą Avon, która ma te same wartości, jest dla nas spełnieniem marzeń. Nasączony zapachem wyjątkowej kompozycji perfumeryjnej kocyk Winter Spice pachnie do 20 prań.

Szykuj się na Święta przy stole. Bieżnik w gwiazdki. Elegancki bieżnik pomoże stworzyć odświętny nastrój i zgromadzi wszystkich twoich bliskich razem. Szykuj się na magię. Ciepło ze świeczki wprawia karuzelę w ruch, sprawiając wrażenie, że łyżwiarze kręcą kółka na lodzie. Nakładka na świeczkę w kształcie wiatraczka – karuzeli z figurkami łyżwiarzy. Szykuj się na rolę domowej bogini. Dyfuzor z eleganckim zapachem do pomieszczeń i brokatem w środku góra: bergamotka, figa, różowy pieprz serce: orchidea, irys, róża, lilia wodna baza: piżmo, drewno cedrowe, czarna ambra. Podkładki na stół. Granatowa tkanina w złote gwiazdki sprawia, że posiłek staje się wyjątkowy.

Szykuj się na zachwyty gapiów. Świecznik w gwiazdki. Ażurowy, brokatowy świecznik na podgrzewacze tealight, z wycięciami w kształcie gwiazdek. Idealna ozdoba domu no święta. Włóż do środka świeczkę albo podgrzewacz tealight i rozkoszuj się grą świateł przeświecającą przez ażur. Szykuj się na bajkową zastawę. Ceramiczny kubek w kształcie pierniczkowego ludzika, z uchem, zmieniający kolor pod wpływem ciepła. Zmienia kolor buzi i guzików z czarnego na biały, gdy do środka wlejesz gorący napój. Szykuj się na wspólną zabawę. Gwiazdkowy fartuch w pierniczkowy wzór i napis Cookie Maker.

Szykuj się na słodkie misie. Krótki naszyjnik w kolorze białego złota z wysadzanym strasem misiem z uszkami, łapkami i morką w kolorze różowego złota. Niech miś cię oświeci. Ciepła i tworząca przytulny nastrój ceramiczna lampka LED - siedzący biały miś w ażurowy wzór w kształcie płatków śniegu. Oprzyj się na mnie. Podkładka pod tablet - głowa białego misio z wystającymi uszkami i pyszczkiem Idealny kiedy twoje dziecko gra, ogląda filmy lub czyta. Szykuj się na obłaskawienie białego niedźwiedzia miłością. Biały, pluszowy, mówiący miś, nagrywający mowę, śpiew lub śmiech i następnie je odtwarzający.

Dla zakręconych na punkcie rekinów. Szykuj się, by zapakować do łóżek swoje kotki, rybki i króliczki. Dla uwielbiających kotki i syrenki. Fioletowe szorty we wzór rybich łusek z pistacjowym T-shirtem z pół syrenką, pół kotkiem i napisem. Szykuj się na czesanie małej syrenki. Różowa szczotka do włosów z motywem kotka i syrenki na wierzchu. Szykuj się by powalać urokiem. Czy jest coś słodszego niż miś? Mama i córka ubrane podobnie. Karmelowy komplet dla dzieci: włóczkowa czapka z wyszywaną mordką śpiącego misia i dwoma puszystymi pomponami oraz pasujące rękawiczki z jednym palcem i odciskiem łapki. Szykuj się na bycie modną perfekcjonistką. Torebka X-body z kieszonkami ułatwiającymi utrzymanie porządku. 2 przegródki zasuwane u góry wewnątrz na tylnej przegródce:1 zasuwana kieszonka wewnątrz na przedniej przegródce:1 płaska kieszonka płaska kieszeń na przodzie regulowany, odpinany pasek.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt