Avon Przewodnik Ambasadorki

Avon Przewodnik Ambasadorki okładka pdfAvon Przewodnik Ambasadorki pdf

Witamy Cię w świecie Avon, w którym pracujesz jak chcesz i kiedy chcesz. Otrzymując narzędzia i odpowiedni program szkoleniowy możesz zbudować Twój Beauty Business na swoich warunkach. Ty decydujesz o tym, czy chcesz i ile chcesz zarabiać. Ty decydujesz jak Twój sukces ma wyglądać. Możesz wybrać kilka różnych dróg rozwoju. Jesteśmy po to, oby wspierać Cię w każdej podjętej przez Ciebie decyzji. Rozkochaj się w naszych produktach i zacznij być swoim własnym Szefem. Pierwsze kroki w tym biznesie są bardzo proste. Wystarczy zrealizować je zgodnie z tym, jak prowadzi Cię ten przewodnik.

Kosmetyki, które tworzymy trafiają do każdego domu. Otrzymujemy za nie liczne nagrody. Najcenniejsze sq te, które przyznali nam nasi Klienci. Cieszymy się naszą pracą, bo działamy zgodnie z wartościami: szacunek, zaufanie, wiara, pokora, prawość. Innowacyjne patenty, nowe rozwiązania technologiczne - dzięki nim działamy skutecznie od ponad 130 lat. Co roku w Polsce dołącza do nas ponad 100 000 osób i od tej decyzji zaczyna się w ich życiu coś nowego. Produkty z różową wstążką i znakiem nieskończoności to symbol pomocy i zaangażowania. Cały dochód z tych produktów pomaga potrzebującym. Tworzymy programy szkoleniowo - rozwojowe. Jesteśmy dumni z tego jak i czego uczymy.

Czym się zajmujemy? Tworzymy i sprzedajemy kosmetyki dla każdego. Dajemy możliwość dodatkowych zarobków. Pomagamy w rozwoju osobistym i rozwoju Twojego biznesu. Jeśli pielęgnacja cery jest dla Ciebie ekskluzywnym rytuałem, lubisz luksusowe produkty, cenisz kulturę wschodu i azjatyckie rozwiązania w kosmetyce to Mission jest serią dla Ciebie. Jeśli jesteś otwarta na eksperymenty w kosmetyce i lubisz uzyskiwać szybkie efekty, to kremy z serii Avon Anew są dla Ciebie. Jeśli Twoim priorytetem jest zdrowy styl życia, ważne są kosmetyki bazujące na naturalnych składnikach to seria Avon True Nutraeffects jest odpowiednia dla Ciebie. Jeśli Ty i Twoje grono znajomych to młodzież lub osoby, których skóra jest wymagająca to Clear Skin jest serią idealną dla Was.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt