Katalog Avon K-Beauty

Katalog Avon K-Beauty okładka pdfKatalog Avon K-Beauty pdf

Odkryj sekret nieskazitelnie pięknej skóry Koreanek! Superwygładzająca maska hydrożelowa. Ekstrakt klonu cukrowego to naturalne źródło kwasu alfa-hydroksylowego, który pomaga usuwać martwe komórki naskórka dla efektu idealnie wygładzonej, promiennej cery. Jak użyć koreańskiej maski hydrożelowej do twarzy Avon K-beauty: nałóż obie części maski na twarz; wygładź delikatnie dłonią; pozostaw na 10 minut; delikatnie zdejmij i wmasuj.

Błyskawicznie rozświetlająca maska pod oczy. Kwas hialuronowy to bardzo delikatny składnik, który nawadnia i ujędrnia cerę. To czyni go najlepszym sprzymierzeńcem skóry pod oczami - nawilży ją i wygładzi! Jak użyć koreańskiej maski pod oczy z kwasem hialuronowym Avon K-beauty: nałóż maskę pod oczy; zostaw na 10-15 minut; delikatnie zdejmij i wmasuj pozostałości formuły.

Maska na noc z grzybkami Shiitake. Trzy różne rodzaje ekstraktów z grzybów to naturalne źródło antyoksydantów. Jak użyć koreańskiej maski do twarzy z ekstraktem z shiitake Avon K-beauty: wykonaj swój codzienny rytuał pielęgnacyjny; wmasuj maskę w skórę jako ostatni krok pielęgnacji; zrelaksuj się i połóż się spać; obudź się z pięknie rozświetloną cerą.

Maseczka pielęgnująca usta. Miód Manuka i nektarynka pomagają nawilżyć i odżywić skórę. Dzięki nim usta będą miękkie i pełniejsze. Jak użyć koreańskiej maseczki pielęgnującej usta Avon K-beauty: umieść maskę żelową na ustach i pozostaw na 5 minut; zdejmij ją delikatnie, a pozostałość kosmetyku wmasuj w skórę.

Wygładzająca maska w płacie. Roślina Cica określana jest mianem tygrysiej trawy. Nazwę zawdzięcza sposobowi, w jaki odkryto jej cudowne właściwości! Zauważono, że tygrysy tarzają się w niej, by zagoić zranioną skórę. Od tamtej pory Cica stała się ważnym składnikiem kolekcji K-Beauty. Jak użyć koreańskiej maski do twarzy w płacie Avon K-beauty: Umieść maskę na czystej twarzy; wygładź zagięcia i nierówności; zrelaksuj się na 15-20 minut; delikatnie wmasuj pozostałości kosmetyku.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt