Avon Focus Magazyn Kampania 4, kwiecień 2024

Pobierz Avon Focus Kampania 4, kwiecień 2024 w formacie pdfAvon Focus Kampania 4, kwiecień 2024 pdf

Nowy zapach TTA Everlasting został stworzony, by celebrować więź i miłość między ludźmi. Przywołuje najpiękniejsze chwile i jest jak prawdziwe uczucia - nieprzemijający. Pozwól swoim klientkom poczuć jego nieskończoną moc. Dzięki próbkom Twoje klientki mogą przetestować nowy zapach. Dodawaj je do zamówień lub wręczaj klientkom, które są zainteresowane nowościami i topowymi składnikami ze świata perfum. Noś zapach na sobie - to najskuteczniejszy sposób, aby zwrócić uwagę klientek. Miej próbki zawsze pod ręką na wypadek, gdyby ktoś zapytał Cię, czym pachniesz. Podziel się próbkami z klientkami, które lubią zapachy TTA - dzięki temu będą mogły wypróbować (i kupić!) ten cudowny nowy zapach z kolekcji. Próbki pokaż także klientkom, które szukają świeżego, kwiatowego zapachu na wiosnę. Polecaj nowy zapach TTA jako prezent na specjalne okazje. To idealny moment, ponieważ teraz dostępny jest w atrakcyjnej ofercie łączonej! Twoje klientki będą zachwycone otulającymi nutami mleka migdałowego i kwiatu migdałowca harmonijnie połączonymi z nowoczesną nutą neroli i ciepłym akcentem piżma. Chcesz opisać zapach klientce? Oto słowa, które Ci pomogą: otulający, kojący, kremowy.

W Avon tworzymy lepszy świat dla kobiet, ale nie zapominamy o naszej planecie. Nieustannie szukamy nowych, innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym konsekwentnie zmniejszamy nasz wpływ na środowisko. W ciągu jednego roku zmniejszyliśmy zużycie wody o 5000 m3 – tyle wystarczy, żeby zaspokoić potrzeby 150 osób w ciągu roku! W ciągu trzech lat zmniejszyliśmy ilość generowanych odpadów o 36%. 0 kg – tyle odpadów fabryka w Garwolinie kieruje na składowiska. Wszystkie są zagospodarowane i unieszkodliwione. Kolejny krok - bardziej EKO opakowania! Jednymi z ulubionych i lepiej sprzedających się produktów Avon są Konturówki do oczu. W ubiegłym roku sprzedaliśmy ich prawie 9 milionów i wszystkie dotarły do Was w małym kartonie. To 24 tony tektury. Chcemy działać lepiej! Dlatego od kilku miesięcy sukcesywnie usuwamy kartonowe opakowania niektórych naszych konturówek. Nadal otrzymasz ten sam produkt, ale bez tak negatywnego wpływu na środowisko. Czy wiesz, że w dobie ogromniej liczby reklam i komunikatów marketingowych wokół nas, rośnie znaczenie rekomendacji, jakie dostajemy od znajomych osób? Koleżance i konsultantce ufamy bardziej niż influencerom czy reklamom telewizyjnym!

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt