Avon Focus Magazyn Kampania 5, maj 2023

Pobierz Avon Focus 5/2023 w formacie pdfAvon Focus Kampania 5, maj 2023 pdf

Młodsze spojrzenie w 7 dni? Przełomowy krem z Protinolem™. Prezenty na Dzień Matki i Dzień Dziecka. Najpiękniejsze prezenty dla mam. W Avon chcemy tworzyć lepszy świat dla nas wszystkich i wierzymy, że każdy z nas ma realny wpływ na dobro naszej planety. Konsekwentnie realizujemy cele naszej globalnej strategii, usprawniając procesy i wdrażając innowacyjne rozwiązania zmniejszające wpływ na środowisko. Z roku na rok robimy postępy - redukujemy emisję CO2, ilość zużytej wody czy plastiku. Jednocześnie zwiększamy udział składników naturalnych w naszych kosmetykach, a do produkcji opakowań stosujemy surowce pochodzące z recyklingu. Chcąc oddać Ziemi choć część tego, co nam daje, sadzimy drzewa w Lesie Avon, oszczędzamy papier, przechodząc na e-Fakturę, segregujemy odpady i nie używamy jednorazowego plastiku. I mimo, że mogą się to wydawać drobne działania, to ich znaczenie dla środowiska jest bardzo znaczące. Każda mała zmiana, powtórzona wiele razy, staje się nawykiem. A przyszłość planety zależy właśnie od naszych dobrych nawyków. zakręcania wody w kranie, gdy myjemy zęby, zrezygnowania z papierowej faktury przy zamówieniach Waszych ulubionych kosmetyków, jazdy do pracy na rowerze zamiast samochodem. I do budowania tych nawyków, wraz z nami, Was serdecznie zachęcam.

Bestsellerowa kolekcja zapachów to prosty sposób na większe zyski! Twoje klientki nie mogą przegapić najnowszego zapachu w kolekcji Far Away! Premiero wody For Away Endless Sun to świetno okazjo do zaprezentowania pozostałych perfum z kolekcji, tym bardziej że są w świetnej ofercie. Dzięki niej sprzedasz i zyskasz więcej! Dla ponów nowość w niezwykle męskiej kolekcji Musk - Musk Mineralis to świetny wybór na lato! Tylko w Avon Twoje klientki mogą zamówić kosmetyki z rewolucyjnym Protinolem™. Przedstaw im zalety tej technologii i pomóż dobrać im pielęgnację dostosowaną do wieku i potrzeb skóry. Większa sprzedaż, to większe zyski o 156 zł albo i więcej! Poszukiwane i pożądane na lato! Kosmetyki do pielęgnacji podniosą twoje zyski. Kosmetyki do kąpieli dla dużych i małych, pachnące mgiełki, kremy do opalania i po - wszystko, czego potrzebują Twoje klientki na nadchodzące lato w specjalnej ofercie sprzedażowej tylko w Focusie no kampanie 5 i 6, Wykorzystaj okazję i zwiększ swoje zyski przed wakacjami. Co zyskujesz, udostępniając minikatalog? Rabaty! 35% przy zakupie 3 produktów i 40% przy zakupie 6. Działasz tak jak lubisz! Dzielisz się wersją drukowaną lub elektroniczną - ostatnia ma więcej ofert. Masz szansę na dodatkowe zamówienia! W wersji elektronicznej dodatkowy bonus dla klientów za zakupy!

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt