Avon Focus Magazyn Kampania 7, lipiec 2023

Pobierz Avon Focus 7/2023 w formacie pdfAvon Focus Kampania 7, lipiec 2023 pdf

Zyskaj więcej z nowym zapachem Lov U. Nowa sekcja produktowa – tylko w katalogu. Ty odpoczywasz, a biznes się kręci! Skorzystaj z dostawy bezpośredniej w Avon On. W moim telefonie i w aplikacjach jest mnóstwo kontaktów, Katalog ułatwił mi dotarcie do tysięcy klientów w bardzo krótkim czasie. Polecam go wszystkim, którzy maję telefon. Świetne narzędzie, które pomaga nam zrobić coś dobrego dla naszej planety. Katalog to duża oszczędność czasu, a co najważniejsze, zawsze jest ze mną! Korzystając z Katalogu: budujesz szeroką sieć klientów bez względu na dzielącą odległość i bez wychodzenia z domu; wygodnie i szybko obsługujesz zamówienia - bez przepisywania, kartek itp., unikniesz błędów w zamówieniach, a dzięki prostej i szybkiej obsłudze Twoi klienci otrzymają je nawet w 24 godziny! możesz zaprezentować klientom unikalne portfolio produktów, których nie ma w drukowanej wersji katalogu; przyczyniasz się do ochrony środowiska.

Klientki kochają nasze zapachy za luksusowe kompozycje, które nie kosztują ich wiele. Są doskonałym wyborem na każdą letnią okazję, zaczynając od podróży, przez eleganckie przyjęcia, na wakacyjnych imprezach kończąc. Na lato świetnie się nada również nowy zapach LOV U o świeżych, kwiatowo-owocowych nutach. W zestawie z balsamem to cudny prezent - pamiętaj, że na nawilżonej skórze zapach utrzymuje się dłużej. Polecając więcej, zyskujesz więcej - nawet ponad 200 zł.

Aktywuj opcję bezpośredniej dostawy i nie martw się o dostarczenie paczek - my się tym zajmiemy! Zaloguj się do aplikacji Avon ON, wybierz: Menu/Katalog/Zarządzaj swoim Katalogiem/Ustawienia. Klienci będą mogli wybrać formę i adres dostawy podczas wysyłki zamówienia. Wyślij link do swojego Katalogu do klientów i znajomych. Spersonalizuj link (np. wpisz swoje imię), dodaj kolorowe zakładki i notatki, żeby oznaczyć oferty, które mogą ich zainteresować. Zaakceptuj zamówienie w aplikacji Avon ON, wybierz klienta z listy w polu Odbiorca paczki i wyślij zamówienie. My dostarczymy paczkę za Ciebie za jedyne 1,90 zł! Katalogi i próbki dodajemy za darmo! Opłata za dostawę jest niezależną opłatą zgodną z cennikiem dostaw.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt