Avon Focus Magazyn Kampania 8, sierpień 2023

Pobierz Avon Focus 8/2023 w formacie pdfAvon Focus Kampania 8, sierpień 2023 pdf

Zdobądź swój certyfikat doradcy piękna Avon! Limitowana oferta 3+1 na nowy tusz! Działaj online i zyskuj więcej z Avon On. Akademia Rozwoju Konsultantki jest już w Twoim Okręgu! Czy masz już swój Certyfikat Doradcy Piękna Avon? Jeśli nie, nic straconego! Czas o niego zawalczyć! Sprawdź w programie Avon Nagradza na jakim poziomie jesteś dziś i wejdź na swoją ścieżkę rozwoju w Akademii. Jesteś na poziomie srebrnym, złotym lub platynowym? Gratulacje! Mamy dla Ciebie przygotowane materiały, quiz i kilka zadań do wykonania! W Avon tworzymy niezwykłą społeczność fanów piękna, którzy działając elastycznie, zyskują na realizacji swoich pasji! Brzmi dobrze? Zajrzyj koniecznie na platformę szkoleniową Avon Connect, skorzystaj z naszych materiałów edukacyjnych i przekuj zainteresowania we własny biznes!

Program punktowy. Nagrody? Możesz nieźle zapunktować! A jak? Po prostu zbieraj kolejne punkty na nagrody z wyższych poziomów albo już teraz wymieniaj je na fantastyczne bonusy. Zobacz, jakie to łatwe. Zysk nawet 190 zł? Tak, dzięki ekskluzywnym zapachom! Powrót na życzenie klientów tylko w Katalogu Avon 8 Perfumy premium to najprostszy sposób na to, żeby poczuć się luksusowo i taką aurę roztaczać wokół. To też najlepszy wybór na wyjątkowe okazje - zarówno na prezent, jak i zapach dla siebie. Kultowe perfumy TTA, seksowne Attraction, pełne mocy Maxima i Maxime - ekskluzywne zapachy w ekskluzywnych cenach dla jak najwyższych zysków dla Ciebie.

Spryskaj się perfumami, by zwrócić uwagę klientek. Miej pod ręką produkt do demonstracji, żeby zaprezentować pełny bukiet zapachu i piękny flakon. Wręczaj próbki. Dodawaj je do zamówień lub przekaż na spotkaniach z klientkami. Będą mogły poczuć głęboki I intensywny aromat oraz trwałość nowych perfum. Udostępniaj w mediach społecznościowych posty o nowych perfumach, podkreślając najwyższe stężenie olejków zapachowych. Pamiętaj o dodaniu swojego linku do Katalogu, żeby zamówienia od razu wpływały do Ciebie. Polecaj nowe perfumy fankom zapachów Far Away, ale także kobietom, które do tej pory nie kupowały tej marki, a lubią kwiatowe perfumy i cenią w zapachach intensywność i trwałość. Polecaj perfumy lub zestawy Far Away Beyond The Moon jako absolutnie wyjątkowe i ekskluzywne prezenty na specjalne okazje.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt