Avon Focus Kampania 9/2021 (wrzesień 2021)

Pobierz Avon Focus 9/2021 w formacie pdfAvon Focus 9/2021 pdf

Działam po swojemu. Zostałam konsultantką w wieku 18 lat, ponieważ chciałam dorobić na własne potrzeby. Firmę Avon kojarzyłam od zawsze, moja mama uwielbiała krem do rąk z gliceryną, witaminą E i wapniem. Wiedziałam od razu, że będę miała pierwszą klientkę :) Teraz już od 7 lat działam jako Liderka sprzedaży, jestem również ekspertką koloru. Cieszę się, że miałam odwagę spróbować czegoś nowego oraz że trafiłam na osoby, które we mnie wierzą. To ważne, żeby otaczać się ludźmi, którzy dostrzegają Twój potencjał i dają Ci przestrzeń do rozwoju. Nigdy nie usłyszałam w Avon, że robię coś źle, że powinnam inaczej. Mogę działać po swojemu, o to jest dla mnie bardzo ważne. Ostatnie miesiące sprawiły, że bardzo dużo działań realizuję online. W ten sposób zrekrutowałam 90% mojego zespołu. Ogromną inspiracją i motywacją do działania są kobiety, które mnie otaczają. Są prawdziwe, dzielą się swoimi doświadczeniami i historiami. To buduje relacje i dzięki temu praca w Avon jest tak niezwykła. Tutaj największą wartością są ludzie, którzy tworzą fantastyczną społeczność osób dzielących pasję do piękna. Dlatego też tak bardzo podobała mi się akcja Niech Cię usłyszą, w której z chęcią wzięłam udział, by podzielić się swoją historią. Relacje, spotkania, rozmowy, docenianie mojego zespołu zawsze są i będą podstawą mojego biznesu. To mnie inspiruje, rozwija, daje energię do działania.

Jak rozwijać sprzedaż po lecie? Promuj zrównoważoną dietę wśród kobiet w każdym wieku. Dobrze zbilansowana dieta pomaga w zachowaniu świetnego samopoczucia i wyglądu. Nigdy nie jest za późno, by przejść na zdrowy tryb życia i wcale nie musi to być wielka rewolucja. Zaproponuj klientkom koktajle i suplementy diety Avon LiiV, które im w tym pomogą. Dostarczają niezbędnych witamin i minerałów, a do tego możno je łatwo wkomponować w codzienne menu. Produkty LiiV są dla kobiet w każdym wieku i na różnym etapie życia. Np. Paniom w okresie menopauzy i po nim możesz zaoferować posiłek w formie koktajlu z witaminą B6, która pomaga regulować aktywność hormonalną, oraz z wapniem i witaminą D dla utrzymania zdrowych i mocnych kości. Polecaj kosmetyki do makijażu twarzy i manikiuru na lato-jesień i odbierz zestaw! Już nie lato, jeszcze nie jesień, taki właśnie jest wrzesień. Wykorzystaj ten moment, by wypromować wśród klientek trendy w makijażu twarzy i manikiurze, które sprawdzą się i na lato, i na jesień, a Tobie przyniosą niemałe zyski i zestaw! Inspirowana kolorami ziemi kolekcja Precious Earth - dodaje blasku i podkreśla opaleniznę. Gorący trend, czyli podkład serum - nadaje cerze piękny wygląd i jednocześnie dba o nią, nawet po demakijażu! Lakiery i kuracje do paznokci - dla kompleksowej pielęgnacji i szybkiej zmiany koloru paznokci, w zależności od nastroju. Rada Trenera: Koniec wakacji, to nie koniec pięknej opalenizny! Zachęć swoje klientki, aby podkreśliły słoneczny blask skóry naszymi nowościami do makijażu twarzy! Poleć najnowszy pielęgnujący podkład serum oraz kosmetyki do makijażu w kolorach ziemi. Zachęcaj do testowania nowości i tym samym zwiększaj zamówienia!

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt