Katalog Avon kampania 9, wrzesień 2021

Pobierz katalog Avon kampania 9, wrzesień 2021 w formacie pdfKatalog Avon kampania 9, wrzesień 2021 pdf

A gdybyś pokochała każdą wersję siebie? Eve Embrace to wyjątkowe perfumy, które odzwierciedlają każdy aspekt twojej osobowości w promiennej kompozycji urzekających nut osmantusa i kobiecej różowej piwonii, rozkosznie połączonych z karmelowo-piżmowym akordem, któremu nie sposób się oprzeć. Szukasz wyjątkowego prezentu lub unikalnych perfum dla siebie? Sprawdź nasza usługę grawerowania flakonu - szczegóły u Konsultantki i na avon.pl. Czuję radość bycia sobą. Odważnie sięgam po sukces. Moja elegancja przyciąga spojrzenia. Uwodzę gdy mam na to ochotę. Perfumeryjne party? Wchodzę w to. Super okazja! Łap perfumetkę za 9,99zł. Masz ochotę na prysznic? Wielką, na długi, chłodzący prysznic. Łap żel pod prysznic za 10,99zł.

Czy podkład może poprawiać kondycję skóry? Tak! Pielęgnacyjny podkład-serum. Pierwszy podkład od Avon, który sprawia, że twoja skóra wygląda pięknie, nawet po jego zmyciu. Mój sekret to kompleks o potrójnym działaniu ze składnikami nawilżającymi, rozświetlającymi i antyoksydacyjnymi, witaminami C i E. Natychmiast podnosi poziom nawilżenia o 200%, zatrzymuje je w skórze i poprawia jej wygląd przy dłuższym stosowaniu. Podkład, który pielęgnuje twoją skórę jak serum gdy go nosisz i gdy go zmyjesz. Do 72 godzin nawilżenia dla efektu zdrowszej, bardziej promiennej i gładszej skóry.

To już 135 lat Avonu po stronie kobiet, a dopiero się rozkręcamy. Wypowiadając się w najważniejszych sprawach i zbierając pieniądze na wsparcie organizacji charytatywnych walczących z rakiem piersi i przemocą wobec kobiet, nie spoczywamy na laurach - tworzymy możliwości dla następnego pokolenia. Oznacza to, że robiąc zakupy w firmie Avon, stoisz u naszego boku i zmieniasz życie na lepsze, budując lepszy świat dla kobiet, dla wszystkich.

Każda z nas ma wiele twarzy. Zmarszczki i niedoskonałości skóry chodzą parami. Jestem człowiekiem czynu. Jesteś podręcznikowym przykładem młodej dorosłej, która już musi walczyć ze zmarszczkami, a wciąż zmaga się z niedoskonałościami skóry - i tu wkraczamy my z kuracją z biotykami na dwa problemy równocześnie. Otaczam opieką. Ty troskę o bliskich doprowadziłaś do mistrzostwa, my w ochronie włosów mamy level pro; bez znaczenia ile razy twoja fryzura była w opałach. Przyciągam spojrzenia. Ty przemawiasz przykuwającym uwagę wzrokiem, Avon daje Ci konturówkę w idealnie dobranym kolorze. Ty wyznaczasz trendy, my najmodniejsze kolory zamykamy w kolekcji barw ziemi. Ty wskazujesz kierunek naśladowcom, Avon maluje paznokcie twej dłoni pięknym lakierem. Jestem najlepszą przyjaciółką. Ty robisz przyjęcie z maseczkami dla przyjaciółek, my zapewniamy cało ich gamę. Jestem idealistką. Twój umysł meandruje, my zapewniamy energię do duchowej eskapady - flakonik perfum obdarzonych dusza.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
  • Kontakt