Katalog Avon kampania 10, październik 2021

Pobierz katalog Avon kampania 10, październik 2021 w formacie pdfKatalog Avon kampania 10, październik 2021 pdf

Cofnij 7 oznak starzenia w 7 dni dzięki serum z Protinolem™. Bonus dla Ciebie – bestsellerowe trio. Czy to możliwe, by zobaczyć efekty przeciwzmarszczkowe już po 7 dniach? Serum z Protinolem™ pomaga zwiększać poziom kolagenu typu III, który jest głównym budulcem skóry, a także kolagenu typu I, który wpływa na jakość kolagenu typu III, zachowanie odpowiedniej proporcji między tymi dwoma typami kolagenów, zapewnia efekt przeciwzmarszczkowy już po 7 dniach. Cofnij 7 oznak starzenia dzięki serum z Protinolem™. U 100% kobiet potwierdzono efekty w badaniu klinicznym, że serum z opatentowanym Protinolem™ pomaga przyśpieszać odnowę komórkową. Sposób użycia: nakładaj na oczyszczoną skórę rano i wieczorem przed nałożeniem kremu do twarzy. Dołącz do siedmiodniowej rewolucji protinolowej i wybierz także ujędrnienie na dzień i na noc 45+ lub lifting na dzień i na noc 55+. Zmaksymalizuj efekt ampułkami zwiększającymi poziom kolagenu.

Razem możemy uratować jeszcze więcej kobiet, poprzez działanie na rzecz profilaktyki raka piersi. Poznaj objawy, poznaj ryzyko. Pak piersi to jeden z najczęściej występujących nowotworów u kobiet. Musimy pamiętać, że tylko regularne sprawdzanie piersi i dzielenie się wiedzą może pomóc nam w walce z rakiem. Czy znasz objawy oraz ryzyko? Dowiedz się więcej na temat walki z rakiem na www.avon.pl. Przeczytaj. Obserwuj. Dziel się wiedzą. Październik miesiącem walki z rakiem piersi.

Razem możemy więcej, a kosztujemy znacznie mniej. Wybierz swój zestaw. Zapach, który podkreśli kobiecą naturę, uwodzicielski zapach, który uchwycił kwintesencję kobiecości połączeniem nut czerwonej maliny, bułgarskiej róży i czerwonego sandałowca. Olejek, który sprawi, że nikt nie oprze się twoim ustom, natychmiast zwiększa nawilżenie ust do 3x, nadaje subtelny kolor i połysk, bez uczucia lepkości. Relaksująca mgiełka zapachowa do poduszki, kojący i relaksujący zapach, który wprowadzi cię w stan błogości. Rozpyl na poduszce lub w powietrzu. Nie pozostawia plam.

Jak mała czarna – jeden to za mało. Każdy tusz do rzęs tylko 13,99 zł. Wydłużenie i rozdzielenie, objętość bez umiaru od nasady aż po końce, kultowa objętość w jednym ruchu. Razem sprawią, że spojrzysz na świat przez różowe okulary. Kąpiel, która relaksuje zmysły. Cena, która relaksuje ciało. Każdy płyn do kąpieli teraz za 13,99 zł.

Nogi do samej ziemi. Wszystkie rajstopy od Avon są: z elastycznej przestrzennie, miękkiej i gładkiej w dotyku przędzy, zapewniającej trwałość; utkane z najwyższej jakości włoskiego włókna, które po praniu odzyskuje swój kształt; mają 40 den grubości i nadają się do prania w pralce. Rajstopy są nasączone drobinkami z witaminą E i substancjami nawilżającymi. Okazują delikatność i czułość twoim nogom przez cały czas, kiedy masz je na sobie. Zaprojektowaliśmy je tak, bo zależy nam na tobie. Rajstopy „Lekkie nogi". Z nimi poczujesz się zwiewna jak piórko, pełna energii i gotowa do drogi, a twoje nogi będą ci wdzięczne za wsparcie. Podróż przez życie jest w nich tak lekka. Rajstopy ujędrniające dzięki technologii Slimtex pomagają ujędrnić nogi w czasie krótszym niż 2 tygodnie.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
  • Kontakt