Katalog Avon kampania 11, listopad 2021

Pobierz katalog Avon kampania 11, listopad 2021 w formacie pdfKatalog Avon kampania 11, listopad 2021 pdf

Tylko w Avon najświętniejsza okazja! Twój ulubiony zapach w większym flakonie na święta. Nasze kultowe zapachy w zestawach na prezent. Olśniewający zestaw do oczu i ust idealny na co dzień i od święta. Wybierz kolor cienia do zestawu. Płynny cień z perłowym pigmentem zapewnia równomierny, trwały kolor już w jednej warstwie – noś sam lub łącz z innymi cieniami. Ultralśniący błyszczyk do ust zapewnia bogaty kolor i niesamowity połysk bez uczucia lepkości! Klasyczny zestaw do makijażu oczu dla każdej kobiety, na każdy dzień. Klasyczna konturówka dla superłatwego podkreślenia oczu, bez temperowania. Legendarny tusz pogrubiający - duża syntetyczna szczoteczka jednym ruchem pogrubia i rozdziela rzęsy.

Bez tego nie ma świąt! Życzymy ci świąt białych od… piany! Rozkosznie pachnące płyny do kąpieli, idealne na prezent. Rozpieszczająca malina i czarna porzeczka. Każdy płyn do kąpieli za 6,99 zł. Wyraź swoje emocje i stwórz dla bliskich prezent jedyny w swoim rodzaju. Wygraweruj uczucia na flakonie perfum! Udekoruj prezenty przyklejaną etykietą z własną wiadomością w środku. Zapakuj prezenty w piękne torebki lub pudełka. Podaruj biżuterię z dedykacją na eleganckim kartoniku. Piękne odliczanie do świąt z wyjątkowymi kalendarzami adwentowymi! Wypełnione niesamowitymi kosmetykami – odkrywaj je w każdym okienku, każdego dnia. Prezent z efektem wow! Aż 24 luksusowe niespodzianki w jednym kalendarzu. Najlepsze prezenty chodzą parami. Fascynująca tajemnica w pudełku. Zastrzyk adrenaliny w pudełku. To więcej niż prezent – to zapach dla niej z uściskiem od ciebie! Perfumy od Avon przyciągną Was do siebie.

W te święta dodaj coś od siebie do każdego prezentu! Napisz życzenia na świątecznej kartce charytatywnej! Wyślij jak tradycyjną kartkę lub dodaj do prezentu. Uratuj życie. 100% zysku ze sprzedaży kartki zasila konto kampanii Avon kontra rak piersi – Twoje wsparcie ratuje życie. Dziękujemy za kolejny niesamowity rok! Z Twoją pomocą zebraliśmy i przekazaliśmy już ponad 1,1 miliarda dolarów na cele charytatywne wspierające kobiety i dziewczynki, tworząc dla nich lepszy świat. A to dopiero początek. Zróbmy razem jeszcze więcej!

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
  • Kontakt