Katalog Avon kampania 12, grudzień 2021

Pobierz katalog Avon kampania 12, grudzień 2021 w formacie pdfKatalog Avon kampania 12, grudzień 2021 pdf

Podaruj znacznie więcej niż zwykły prezent. Spraw, żeby to co dajesz, nabrało osobistego charakteru – wygraweruj na prezencie coś od siebie! Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam wszystkim wielu ciepłych, magicznych chwil z Waszymi najbliższymi, radości dzielenia się pięknymi uczuciami i emocjami oraz prezentów pełnych miłości! Wszystkiego najmilszego w nadchodzącym 2022 roku. Niech się spełniają wszystkie marzenia! Agnieszka Isa, Dyrektor Generalna Avon Cosmetics Polska wraz z całym zespołem Avon. Świąteczne promocje. Co tydzień wyjątkowy kosmetyk w cenie specjalnej czeka na ciebie.

Pierwszy zapach Avon typu Le Parfum. Odkryj siłę olejków zapachowych w najwyższym stężeniu, które wpływa na intensywność zapachu. Wychodzę daleko poza granice oczekiwań. Chcesz wypróbować zapach na własnej skórze? Wybierz próbkę. Idealny prezent od naszej marki perfum nr 1 na świecie. Far Away Beyond. Odważnie sięgam po to, o czym marzę. Sięgam głębiej, podróżuję dalej, odkrywam, to co nieodkryte, to co fascynujące. Przekraczam oczekiwania, wychodząc daleko poza ich granice. Imari Rouge. Bardziej zmysłowa niż czerwień... Wyrażam siebie poprzez intensywne odcienie, bo chcę byś na mnie patrzył przez ich pryzmat.

Avon Care dotyk pełen miłości i troski. Pewność, że prezent wygląda stylowo, bez względu na okoliczności. Idealny na prezent! Komplet 3 kosmetyków w eleganckim pudełku. W niezwyczajnych czasach jest czas na niezwyczajne prezenty. Wesoły promyk słońca w mroczny zimowy poranek. Wewnętrzny blask, który chcę pokazać światu. Rozświetlająco-odmładzające serum do twarzy rewitalizuje, wygładza, poprawia wygląd. Rozświetlający peeling do twarzy złuszcza skórę i usuwa zanieczyszczenia. Wolność do wyrażania swojej indywidualności. Oczy: Perfekcyjnie wydłużający i rozdzielający tusz do rzęs Winged Out Blackest Black. Twarz: Perełki brązujące Deep Bronze. Minimum wysiłku, którego wymaga życie na maksa. Wspomnienie letniego garden party, o którym pamięta się wciąż zimą. Jego najdziksze pomysły, dzięki którym przetrwa się nudne rodzinne obiady. Znacznie więcej niż zwykły prezent to jedno mrugnięcie, które zmienia wszystko. Legendarny tusz dodający objętości. Duża syntetyczna szczoteczka powleka i rozdziela rzęsy za jednym pociągnięciem. Kosmetyki Avon Anew są idealne dla każdego wieku. To złota era nieprzemijającej urody. Złota zasada by traktować własną skórę tak, jak sama chcesz by cię traktowano. Włosy lśniące jak lustro. Avance Techniques Ultimate Shine wzbogacone technologią blasku Crystal Light, Fryzura doskonała i kompleksowa pielęgnacja dzięki nasyceniu pięcioma cennymi olejkami.

Akcesoria dla mężczyzn od Avon. Pakuj się z rozmachem, a rozpakujesz się sprytnie. Męska kosmetyczka do zawieszenia, pojemna, z łatwością pomieści twoje kosmetyki i przybory, umożliwiając łatwy dostęp do nich; pozwala oszczędzić miejsce - idealna na wyjazdy! Uszko do powieszenia w łazience, 3 kieszenie na suwak, 4 wygodne szlufki w górnej kieszeni. Golarka rotacyjna premium dopasowuje się do kształtu twarzy, umożliwiając maksymalnie dokładne, płynne golenie, komfortowo i bez wysiłku. Trymer do nosa i uszu pozwala precyzyjnie przycinać niechciane wioski w nosie i uszach oraz stylizować zarost. Duma z jej zadbanego mężczyzny.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
  • Kontakt