Avon Focus Kampania 12/2021 (grudzień 2021)

Pobierz Avon Focus 12/2021 w formacie pdfAvon Focus 12/2021 pdf

Za nami kolejny, pracowity rok, pełen wyzwań, ale i okazji do świętowania. W tym roku obchodziliśmy też 135 urodziny Avon. Tak, już od ponad wieku wspieramy kobiety, dodajemy im odwagi i sił, by zmieniały swoje życie na lepsze. Razem tworzymy wspaniałą społeczność, dzieląc się pięknem, pasją, innowacyjnością i wiedzą. Jestem dumna, że mogę pracować, w firmie, która ma tak piękną historię, misję i jest wrażliwa na losy kobiet. Z okazji świąt życzę Wam, by były wypełnione wrażliwością, cudownymi, wzruszającymi chwilami w gronie rodziny i przyjaciół. I oczywiście wymarzonych prezentów pod choinką! Niech nowy rok z kolei będzie czasem, w którym spełnią się Wasze marzenia i plany. Przed każdym z nas kolejne 365 dni, by zapisać je niezapomnianymi momentami i sukcesami. W nowym roku nie zwalniamy tempa. Będzie pełny ciekawych projektów i nowych rozdziałów w naszej wspólnej przygodzie w Avon. Do zobaczenia!

Jeszcze tylko w grudniu możesz zdobyć vouchery na zakupy! Zaproś do Avon znajomych i rób tańsze zakupy z katalogu. W kampanii 12 wyślij znajomym swój indywidualny link do rejestracji, znajdziesz go na podstronie programu w Klubie Avon. Zrób zakupy za minimum 200 zł oraz zachęć poleconą osobę, by również złożyła zamówienie. Za zamówienie poleconej osoby na minimum 250 zł lub sumę kilku zamówień różnych osób łącznie na 250 zł otrzymujesz 50 pkt. Dodamy je na Twoje konto do 15 stycznia. Podkreśl swój świąteczny look z programem Działasz i masz. Wybierz zestaw z naszymi kultowymi kosmetykami i przygotuj się na świętowanie! Odbierz nagrodę z wybranego poziomu, składając zamówienia tak jak Ci wygodnie.

Oferta, od której robi się gorąco! Odbierz zestaw uwodzicielskich zapachów Attraction Desire dla Niej i dla Niego za jedyne 39,99 zł, jeśli w dniach 1-7.12 zrobisz zakupy za minimum.150 zł. Attraction Desire to kuszące połączenie aromatów, które rozpalą ognistą namiętność. Odważysz się wypróbować? Zasługujesz, by Cię doceniać! Odkryj wszystkie korzyści w nowym programie lojalnościowym Avon nagradza. Sumujemy cała Twoja sprzedaż z kampanii październik-grudzień, która zaprowadzi Cię na jeden z fantastycznych poziomów z przywilejami na cały pierwszy kwartał 2022. Zobacz, co zyskujesz.

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Kontakt