Avon Katalog Kampania 5, maj 2024

Pobierz Avon Katalog Kampania 5, maj 2024 w pdfAvon Katalog Kampania 5, maj 2024 pdf

Gotowa na przemianę z nowym kremem Anew? Odnawia miliony komórek skóry w 7 dni. Wypróbuj! 10x więcej Protinolu dla zaawansowanej stymulacji 2 typów kolagenu. Najwyższe dotychczasowe stężenie z naszego kultowego serum teraz w nowym odmładzająco-wzmacniającym kremie z Protinolem. Nagradzany Protinol to pionierska technologia, która stymuluje 2 typy kolagenu, by pomóc przywrócić jego poziom sprzed lat już w 7 dni. Pozostawia skórę z uczuciem gładkości i nawilżenia oraz niacynamidem pomagającym aktywować komórki wierzchnie naskórka do regeneracji. Pomysł na prezent na Dzień Matki! Dla efektu gładszej, bardziej sprężystej i jędrniej wyglądającej skóry oraz natychmiastowego rozświetlenia okolic oczu. Nasz najbardziej zaawansowany duet dla jeszcze bardziej spektakularnych efektów.

Nie możesz doczekać się lata? Zacznij od letniej superoferty! Look dla Ciebie: wyraziste paznokcie. Pomaluj paznokcie i powieki podobnym kolorem, a stworzysz modny monochromatyczny look. To jest trendy! Wiosenne kolory. 8 dni koloru i blasku. Łatwa aplikacja i pełne krycie w jednej warstwie. Z technologią Colour Lock dla odporności na odpryskiwanie. Zmysłowe matowe usta. Mocne usta będą jeszcze wyrazistsze gdy makijaż oczu będzie subtelny. 16 godzin intensywnego matowego koloru. Ulepszona, nieklejąca się formuła niewysuszająca ust. Szybko zastyga, bez rozmazywania i zostawiania śladów. Odważne kreski. Użyj kontrastowego eyelinera, a uzyskasz odważny, wyrazisty efekt. Do 72 godzin precyzyjnych kresek bez rozmazywania i blaknięcia. Cienka końcówka dla łatwej aplikacji. Idealny efekt w jednym ruchu. Miękka, gładka formuła, idealna do smoky eye. Rysuje wyraziste kreski, odważnie podkreślając oczy.

Do 2x więcej wodoodpornej objętości z każdą warstwą. Postaw na ekstremalną objętość. Wodoodporny tusz z jedwabistymi mikrowłóknami zbuduje ją warstwa po warstwie. Ekstremalna trwałość - wodoodporna formuła nie rozmazuje się nawet w upale i wilgoci. Ekstremalna szczoteczka - dzięki dużemu rozmiarowi w pełni pokrywa i pogrubia rzęsy, bez grudek. Ekstremalna formuła - pokrywa rzęsy głębokim kolorem i jedwabistymi mikrowłóknami budującymi ekstremalną objętość. 7estawienie, które robi wrażenie. Odważny czy subtelny? Niezależnie od tego, jaki makijaż oczu preferujesz, stworzysz go tym niesamowitym duetem. Wybierz odcień bestsellerowego tuszu i odcień cienia w kredce i stwórz wymarzony zestaw w niższej cenie!

To nie jest oficjalna strona firmy Avon. Materiały zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i są własnością firmy Avon Polska. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
  • Kontakt